Senior React Developer pro Atlassian – full/part time

Brno, home office

Pokud by se ti líbilo pracovat v Atlassian týmu, který byl vybrán mezi TOP 6 Atlassian partnerů regionu střední a východní Evropy, jsi tu správně. Jsme Atlassian Platinum Solution Partner v ČR i na Slovensku, navíc jediný Atlassian Top Vendor v ČR, pracujeme ale často i pro zahraniční klienty. Naší vizí je udávání trendu efektivní a smysluplné spolupráce v inovativních firmách po celém světě.

Aktuálně k sobě hledáme ostříleného vývojáře, který má blízko k práci s týmem a chtěl by zažít prostředí svobodné firmy.

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Atlassian produktům se věnujeme od roku 2010 a pracujeme jak na konzultacích, tak customizacích řešení pro klienty jako je eBay, T-Mobile nebo AXA. Vyvíjíme ale i vlastní nástroje – nejlepším příkladem je náš produkt EasyMind, který slouží k tvorbě myšlenkových map přímo v Confluence a nabízíme ho pro prostředí Atlassian Datacentra i Cloudu.

Ty nám pomůžeš s celým životním cyklem projektů, zajišťováním kvality našich řešení, zaváděním nových technologií nebo i mentoringem juniornějších kolegů. Pro rok 2023 hledáme posilu do produktového týmu, protože chceme začít s rozšiřováním portfolia. Jde o různorodou práci, kde si sáhneš i na analýzu, konzultace se zákazníkem, programování, nastavování release procesu, zajišťování bezpečnosti, ale případně i vedení týmu vývojářů, pokud k tomu máš blízko. Možností je spousta, s námi se nudit nebudeš!

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu. Kromě Atlassian-specific technologií (OSGi, Atlassian SDK) u nás najdeš:

 • Atlassian customizace vyvíjíme jak pro cloud přes Connect (SpringBoot + React) a Forge (React)

 • Na frontendu je to kromě Reactu standardně Redux-saga, Eslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS a Google Cloud i Azure. Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování, code review a CI/CD používáme Gitlab.

Samozřejmě používáme pro práci Atlassian produtky Jira a Confluence v cloudové variantě, což nám usnadňuje práci a pomáhá s organizací.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme technického člověka, který už se programování nějakou dobu věnoval a chtěl by se o své zkušenosti podělit.

V minulosti ses ideálně potkal/a s celým vývojovým cyklem projektu, z technologií oceníme zaměření na React. Nebojíš se ani komunikace s klientem v angličtině, denním chlebem pro nás ale zůstává čeština/slovenština. Pokud už ses setkal/a přímo s Atlassian vývojem, na nic nečekej a ozvi se!

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.

 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.

 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.

 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans… – je to na tobě.

 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?

 • Pracovat z home office – aktuálně se naše týmy potkávají ve velké míře online; za normální situace chodíme do kanceláře rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není to žádný problém.

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.

 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s přístupem do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.

 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.

 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.