Atlassian Developer

Brno, home office

Pokud by se ti líbilo pracovat v Atlassian týmu, který byl vybrán mezi TOP 6 Atlassian partnerů regionu střední a východní Evropy, jsi tu správně. Jsme Atlassian Platinum Solution Partner v ČR i na Slovensku, navíc jediný Atlassian Top Vendor v ČR. Naší vizí je nastavovat metodický standard pro spolupráci mezi IT a byznysem v prostředí Atlassian nástrojů, který využívají inovativní firmy po celém světě.

Aktuálně k sobě hledáme ostříleného backend/full stack vývojáře, který má k Atlassian nástrojům blízko a chtěl by jít do výzev spojených s cloudovými řešeními.

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Atlassian produktům se věnujeme od roku 2010 a pracujeme jak na konzultacích, tak customizacích řešení pro klienty jako je eBay, T-Mobile nebo AXA. Vyvíjíme ale i vlastní nástroje – nejlepším příkladem je náš produkt Easymind, který slouží k tvorbě myšlenkových map přímo v Confluence a nabízíme ho pro prostředí Atlassian Serveru, Datacentra i Cloudu.

Pomůžeš nám tedy jak s menšími vývojovými zakázkami pro zákazníky, tak s rozvojem vlastních produktů. Jde o různorodou práci, kde si můžeš sáhnout i na analýzu, konzultace se zákazníkem, ovlivňovat technologické směřování týmu do budoucna, případně vést tým vývojářů, pokud budeš chtít. Možností je spousta, s námi se nudit nebudeš. (smile)

Nebudeš na to ale sám, kolem Atlassian kompetence se u nás točí více menších projektových týmů. Budeš se učit od těch nejlepších – seniorních vývojářů a konzultantů, kapacit certifikovaných v oblasti Atlassian nástrojů.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu. Kromě Atlassian-specific technologií (OSGi, Atlassian SDK) u nás najdeš:

 • na backendu Javu 11, Kotlin, Spring, HibernateMyBatis nebo jOOQ, JUnit, Project Reactor MongoDB, k buildování Maven, Sonar pro statickou analýzu kódu a z databází nejčastěji PostgreSQL.
 • na frontendu je to kromě Reactu standardně Redux + Immutable.jsFinal FormRedux-sagaEslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování a Mocha, Chai a Enzyme pro unit testování.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS a Google Cloud, včetně podpůrných nástrojů (KubernetesTerraform). Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování a code review používáme Bitbucket, pro CI/CD Bamboo Bamboo Specs.

Samozřejmě používáme kompletní stack Atlassian nástrojů  (Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket)což nám dost usnadňuje práci.

Vůbec nevadí, pokud jsi s některou z těchto technologií nepracoval/a – zásadní pro nás je tvoje komerční zkušenost s backend vývojem obecně (frontend je významné plus), tvůj pozitivní vztah k Atlassian nástrojům a zájem o širší pole působnosti, než „jen“ vývoj (analýza, komunikace se zákazníkem, monitorování a implementace nových technologií nebo vedení týmu…). Pokud už ses ale přímo s Atlassian vývojem setkal/a, na nic nečekej a ozvi se!

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans… – je to na tobě
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home office – aktuálně se naše týmy potkávají ve velké míře online; za normální situace chodíme do kanceláře rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není to žádný problém

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz.

Budeme rádi, když nám pošleš své CV, stačí ale i odkaz na LinkedIn profil.

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.