Atlassian Developer

Brno, home office

Znáš software Jira, Confluence nebo Bitbucket od společnosti Atlassian? Jsme jedním z českých platinum partnerů společnosti Atlassian, který byl vybrán mezi TOP 6 Atlassian partnerů regionu střední a východní Evropy a hledáme k sobě ostříleného vývojáře, který má blízko k práci s týmem a chtěl by zažít prostředí svobodné firmy (a mít možnost zapojit se do jejího řízení).

Naší vizí je udávání trendu efektivní a smysluplné spolupráce v inovativních firmách po celém světě. K tomu, abychom to zvládli potřebujeme vymýšlet a implementovat nové produkty pro Atlassian nástroje. A proto hledáme právě tebe.

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Atlassian produktům se věnujeme od roku 2010 a pracujeme jak na konzultacích, tak customizacích řešení pro klienty jako je eBay, T-Mobile nebo AXA. Vyvíjíme ale i vlastní nástroje – nejlepším příkladem je náš produkt Easymind, který slouží k tvorbě myšlenkových map přímo v Confluence.

Ty nám pomůžeš s celým životním cyklem projektů, zajišťováním kvality našich řešení, zaváděním nových technologií nebo i mentoringem juniornějších kolegů – půjde primárně o rozvoj vlastních produktů a pomoc s menšími vývojovými zakázkami našim architektům. Jde o různorodou práci, kde si sáhneš i na analýzu, konzultace se zákazníkem, programování, nastavování release procesu, zajišťování bezpečnosti, ale případně i vedení týmu vývojářů, pokud k tomu máš blízko. Možností je spousta, s námi se nudit nebudeš. Ozvi se a pojďme probrat vše v detailu :).

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu.

 • Atlassian customizace vyvíjíme jak pro cloud přes Connect a Forge, tak pro server přes Scriptrunner nebo Atlassian SDK.

 • Na backendu používáme jazyky Javu 11/16, Groovy a občas i Kotlin. Dále pak Spring Boot nebo vybrané Spring komponenty, JUnit, k buildování Maven nebo gradle při použití Kotlinu a z databází nejčastěji PostgreSQL.

 • Na frontendu je to kromě Reactu 16+ standardně Redux-sagaEslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS a Google Cloud i Azure. Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování, code review a CI/CD používáme Gitlab.

Samozřejmě používáme pro práci Atlassian produtky Jira a Confluence v cloudové variantě, což nám usnadňuje práci a pomáhá s organizací.

KOHO HLEDÁME?

Hledáme technického člověka, který už se programování nějakou dobu věnoval, ale má zájem o širší pole působnosti, než „jen“ vývoj (analýza, komunikace se zákazníkem, monitorování a implementace nových technologií, mentoring nebo vedení týmu…).

V minulosti ses ideálně potkal/a s celým vývojovým cyklem projektu, z technologií oceníme zaměření na Javu/Kotlin a React. Nebojíš se ani komunikace s klientem v angličtině, denním chlebem pro nás ale zůstává čeština/slovenština. Pokud už ses setkal/a přímo s Atlassian vývojem, umíš si představit práci na úspěšných produktech, které používají uživatelé na celém světě nebo máš zkušenost s produktovým vývojem, na nic nečekej a ozvi se!

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Být členem týmu fungujícího na principech svobodných firem – chceme, aby se všichni lidi v týmu ztotožnili s naší vizí, tvořili sami strategii a plán aktivit, jak vizi naplnit a následně na aktivitách pracovali. V týmu nemáme manažery, ale leadery, kteří se starají o prostředí, v kterém pracujeme.

 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.

 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.

 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux – je to na tobě.

 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?

 • Pracovat z home office – aktuálně se naše týmy potkávají ve velké míře online; za normální situace chodíme do kanceláře rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není to žádný problém.

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Zaujali jsme tě? Ozvi se, rádi si o vzájemné spolupráci popovídáme.

Budeme rádi, když nám pošleš své CV, stačí ale i odkaz na LinkedIn profil.

Těšíme se na tebe!

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.