React Developer

Brno

V MoroSystems digitalizujeme složité procesy a dodáváme technologické inovace. A potřebujeme s tím pomoci. Do týmu hledáme frontendového vývojáře, specialistu na React a Typescript, který má 3 a více let komerční praxe, umí skvěle spolupracovat s ostatními a dokáže převzít zodpovědnost za výsledky. Bude to potřeba. Výzev, které máme před sebou je dost.

Proč právě my?

 • Zákazníci říkají, že máme skvělé výsledky a velmi dobře se s námi spolupracuje. Všichni a do jednoho. Bez výjimky.
 • Využíváme inovativní postupy a technologie – MACH architektura, Secure Software Development Lifecycle, Kotlin, CI/CD, Cloud, generativní AI,… to vše v praxi.
 • Máme velmi kvalitní tým a jsme na to náležitě hrdí. Budeš spolupracovat s těmi nejlepšími vývojáři softwaru.
 • Dáme ti prostor růst a podílet se na klíčových technologických rozhodnutích na projektu i jinde. Během pár měsíců totiž čekáme, že budeš umět rozjet i nové projekty a technicky je potáhneš.

Kdo jsou naši zákazníci?

Vyvíjíme software pro nadnárodní korporace i české startupy. Pomohli jsme tak společnosti eBay zdigitalizovat proces řízení marketingových kampaní. Ve spolupráci s firmou AEVI jsme dodali platební řešení pro benzinové pumpy v USA i Beneluxu. Společnosti CYRRUS dodáváme novou generaci obchodního systému. Firmě InvestBay dodáváme technologickou platformu pro správu investic. Je toho hodně. Nudit se rozhodně nebudeš.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE:

 • Spolupracovat s ostatními – protože spolupráce je klíčovou ingrediencí našeho úspěchu stejně tak projektů, která zákazníkům dodáváme.
 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Mít možnost věci ovlivnit – máš nápad na zlepšení? Řekni nám o něm! Jak my tak náš zákazník máme velmi plochou organizační strukturu a jsme tak flexibilně schopni zavádět smysluplné změny.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Sdílíme si znalosti z konferencí, organizujeme interní cechy. A to vše nejen interně, ale i s našimi zákazníky.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – u nás to žije. Jak u nás, tak u našeho zákazníka. Užiješ si tak spoustu mimopracovních aktivit a můžeš počítat s tím, že objevíš nové koníčky!

Jaké to je v naší brněnské kanceláři?

 • Zenově vyladěná kancelář v Brně má terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně. Pro začátek nám bude stačit tvé CV nebo LinkedIn profil. Těšíme se na setkání!

Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.