Full Stack Developer

Brno, home office

Ať už ti vyhovuje práce na dlouhodobém projektu, nebo spíš preferuješ variabilitu, máme ti co nabídnout. Momentálně se věnujeme hlavně vývoji řešení na zakázku pro světové klienty, jako je například eBay, Uniqa nebo T-Mobile. Pracovat můžeš odkudkoli – zvykli jsme si na "hybridní" způsob spolupráce. Budeme tě ale rádi vídat v brněnské kanceláři.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu. Jsme experti na jazyk Java/Kotlin, všechny jeho možnosti a prostředky. Na frontendu pracujeme s JS/Reactem, máme přehled o dostupných komponentách a knihovnách a vybíráme ty nejvhodnější.

 • Na backendu u nás najdeš Javu, Kotlin, Spring, HibernateMyBatis nebo jOOQ, Rest, JUnit/Kotest, Project Reactor Swagger, k buildování Gradle a Maven, Sonar nebo Detekt pro statickou analýzu kódu a z databází nejčastěji PostgreSQL, ale taky Oracle, MySQL, MS SQL a MongoDB.

 • Na frontendu je to kromě Reactu standardně Redux + Immutable.jsRedux-formRedux-saga/RTK QueryReselectEslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování a Mocha, Chai a Jasmine pro unit testování.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS, Microsoft Azure a Google Cloud, včetně podpůrných nástrojů (KubernetesTerraform). Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování a code review používáme GIT a Bitbucket/GitLab, pro CI/CD Bamboo, Bamboo Specs a GitLab Pipelines. Používáme taky kompletní stack Atlassian nástrojů – Jira, Confluence a další.

Vůbec nevadí, pokud jsi s některou z technologií nepracoval/a – zásadní pro nás je tvoje komerční zkušenost s frontend i backend vývojem obecně.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans… – je to na tobě.
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home office – aktuálně si naše týmy zvykly na hybridní styl práce; do kanceláře sice chodíme rádi, ale pokud chceš pracovat z domu, nebude to problém.

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme. Pro začátek nám bude stačit tvé CV nebo LinkedIn profil. Těšíme se na setkání!

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.