Full Stack Developer

Brno, home office

Ať už ti vyhovuje práce na dlouhodobém projektu, nebo spíš preferuješ variabilitu, máme ti co nabídnout. Momentálně se věnujeme hlavně vývoji řešení na zakázku pro světové klienty, jako je například eBay, Uniqa nebo T-Mobile. Pracovat můžeš odkudkoli – naše týmy se stále potkávají hodně v online prostředí. Jakmile se ale situace vrátí k normálu, budeme tě rádi aspoň občas vídat v brněnské kanceláři.

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu. Jsme experti na jazyk Java, všechny jeho možnosti a prostředky. Na frontendu pracujeme s JS/Reactem, máme přehled o dostupných komponentách a knihovnách a vybíráme ty nejvhodnější.

 • Na backendu u nás najdeš Javu 8/11, Kotlin, Spring, HibernateMyBatis nebo jOOQ, Rest, JUnit, Liferay, OSGi a Atlassian SDK, Project Reactor MongoDB, k buildování Gradle a Maven, Sonar pro statickou analýzu kódu a z databází nejčastěji PostgreSQL, ale taky Oracle, MySQL, MS SQL a MongoDB.
 • Na frontendu je to kromě Reactu standardně Redux + Immutable.jsRedux-formRedux-sagaReselectEslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování a Mocha, Chai a Enzyme pro unit testování.

Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS a Google Cloud, včetně podpůrných nástrojů (KubernetesTerraform). Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování a code review používáme GIT a Bitbucket, pro CI/CD Bamboo Bamboo Specs. Mimochodem, používáme kompletní stack Atlassian nástrojů  (Jira, Confluence, Bamboo, Bitbucket), což nám dost usnadňuje práci.

Vůbec nevadí, pokud jsi s některou z technologií nepracoval/a – zásadní pro nás je tvoje komerční zkušenost s frontend i backend vývojem obecně.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans… – je to na tobě
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home office – aktuálně se naše týmy potkávají jen online; za normální situace chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není problém se domluvit

JAKÉ TO JE V BRNĚNSKÉ KANCELÁŘI?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz.

Budeme rádi, když nám pošleš své CV, stačí ale i odkaz na LinkedIn profil.

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.