Head of Software Development

Brno

V MoroSystems hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Head of Software Development. Je to klíčová role nejen pro našeho CEO, Tomáše, ale i pro kolegy z dalších týmů. A proč je pro nás nový kolega/ kolegyně tak důležitý/á a co od něj/ ní očekáváme? Základním slovem, které se prolíná snad do všech oblastí, je "spolupráce". Kvůli excelentní spolupráci si nás vybírají a doporučují dále naši zákazníci. Je to podstata naší práce, to čím přitahujeme naše kluky a holky. Pokud tento přístup rezonuje a myslíš, že by ti role Head of Development seděla, ozvi se přímo Tomášovi na tomas@morosystems.cz. Níže najdeš ještě pár dalších informací o tom, co od role očekáváme.  

Co budeš dělat a co bys měl/a umět?

 • Očekáváme, že nám pomůžeš budovat naši firmu jako místo pro skvělé výsledky, ve kterém se MoroSystémákům dobře pracuje a kde mohou rozvíjet své potenciály k dokonalosti.
 • Povedeš 120ti členný tým vývoje software, takže zkušenost s vedením většího týmu je důležitá. Potřebujeme aby to bylo tvojí silnou stránkou, aby tě to bavilo, aby to bylo ve tvé DNA. Zároveň v MoroSystems stavíme na spolupráci – vybírají si nás proto nejenom zákazníci, ale i naši kolegové. V současné době spojujeme tři naše vývojové týmy do jediného, tudíž nastavení spolupráce, jasného směřování a vize bude jedním z prvních úkolů.
 • Potřebujeme od tebe i businessové vnímání světa a technický background. Vnímáme, že je to důležité opět pro rozvoj spolupráce mezi týmy.
 • Měl bys mít chuť pravidelně cestovat – máme kanceláře na čtyřech místech (Brno, Praha, Hradec Králové a Bratislava), tvoje týmy pracují z různých lokalit a přestože pracujeme stále hodně online, osobní kontakt zůstává důležitý. Tvojí domovskou kanceláří bude Brno, je tu nejvíce tvých budoucích kolegů.
 • Spolupracovat budeš třeba s Tomášem, Edou, Petrem, Honzou a Petrou. A ti se na tebe už vážně těší.

Líbit se ti u nás bude, pokud ti vyhovuje:

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě
 • Sdílet s ostatními – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti, novinky z projektů či konferencí sdílíme napříč firmou, přednášíme na MeetUpech, natáčíme podcasty, píšeme články…
 • Najít parťáky pro své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux… – je to na tobě

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme. Naskočit k nám můžeš klidně hned. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně napiš přímo Tomovi (CEO) na tomas@morosystems.cz

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.