Java/Kotlin Developer pro FinTech

Brno

Pro naše zákazníky vyvíjíme software a zavádíme technologické inovace. A potřebujeme s tím pomoci. Do týmu hledáme JAVA vývojáře, který má alespoň dva roky komerční praxe a ochotu učit se. Bude to potřeba. Výzev, které máme před sebou je dost, stejně tak jako příležitostí pro rozvoj tvých znalostí a dovedností.

Toto jsme my. Tým, který tě potřebuje. Fotíme se ku příležitosti společného setkání se zákazníkem, které jsme pojali ve stylu Havaj 🙂

Proč právě my?

 • Na české poměry ojedinělý projekt co do rozsahu (3 roky vývoje), způsobu dodávky (agilně) a technologií (TOP).
 • Nejmodernější inovativní postupy a technologie – MACH architektura, Secure Software Development Lifecycle, Kotlin, React, CI/CD, Cloud, generativní AI,… to vše v praxi.
 • Spolupráce s těmi nejlepšími vývojáři softwaru a experty na investiční poradenství.
 • Ve vývoji produktu jsme na začátku. Budeme to mít, jaké si to uděláme. Nebudeš se muset potýkat s legacy kódem.

S kým budeš spolupracovat?

S těmi nejlepšími z oboru. Pojďme si je představit.

Martin Dulák, Senior Architect & Team leader

“Duli je rozdílový hráč, který má obrovskou znalost a dovednost v oblasti vývoje, architektury a trendů. Kdokoliv z týmu za ním může kdykoli přijít a Duli mu vždy ochotně pomůže, poradí, nasměruje… Být s Dulim na projektu je pro mě obrovská lekce, za kterou nemusím platit, ” říká Ondra Uhlíř, Senior Delivery Manažer v MoroSystems

Radek Teichmann, CTO MoroSystems

Radek je člověk, který s každým jedná narovinu a tak vždycky víš, na čem seš. Do projektů přináší více než 17 let zkušeností a to hlavně ve formě různých perspektiv – rozumí technickým problémům, chápe byznysové priority a motivace stakeholderů. Díky širokému rozhledu a detailním znalostem s ním v diskuzích dovede málokdo držet krok.

Chceš Ráďu poznat blíž? Zde si můžeš poslechnout jeho přednášku o technologických trendech v bankovnictví >

Jirka Grummich, CTO CYRRUS

Neexistuje snad nic, v čem by Jirka neměl v CYRRUS tak trošku prsty. Ví o všem, co se tam z pohledu technologických inovací děje a většinu z toho má na starost. Mít takového člověka jako zástupce na straně zákazníka je radost – Jirka má přehled, rozumí detailně firemním procesům, ví kam CYRRUS směřuje jak technologicky, tak byznysově a hlavně má možnost rozhodovat. Díky tomuto koktejlu znalostí a schopností máme vždycky jasné informace, na které se můžeme jako dodavatel software spolehnout.

Takto Jirka mluví o výběru nás, MoroSystems, jako strategického technologického partnera pro CYRRUS

Ondra Uhlíř, Senior Delivery Manager v MoroSystems

Ondra je skvělý táta, nadšený cyklista a současně seniorní borec zodpovědný za dodávku celého řešení. Disponuje bohatými zkušenostmi a vynikajícími komunikačními dovednostmi. Jedná na rovinu, upřesnostňuje týmová řešení a můžeš se spolehnout, že o tebe bude dobře postaráno.

Kdo je náš zákazník?

Naším zákazníkem je společnost CYRRUS, lídr v oblasti investic, která spravuje portfolio pro 18 500 klientů v celkové hodnotě 65 miliard Kč.

Naším úkolem je vytvořit moderní, škálovatelné a dlouhodobě udržitelné IT řešení, které mu umožní zavádět inovace do produktů a služeb, zlepšovat zákaznickou zkušenost a jeho makléřům lépe pečovat o potřeby svých klientů.

Po tvém nástupu budeš součástí naší party. Jakmile nové řešení dodáme, přejdeš společně se svými kolegy do týmu zákazníka, v jehož dresu budeš systém dlouhodobě rozvíjet.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE:

 • Spolupracovat s ostatními – protože spolupráce je klíčovou ingrediencí našeho úspěchu stejně tak projektů, která zákazníkům dodáváme.
 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Mít možnost věci ovlivnit – máš nápad na zlepšení? Řekni nám o něm! Jak my tak náš zákazník máme velmi plochou organizační strukturu a jsme tak flexibilně schopni zavádět smysluplné změny.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Sdílíme si znalosti z konferencí, organizujeme interní cechy. A to vše nejen interně, ale i s našimi zákazníky.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – u nás to žije. Jak u nás, tak u našeho zákazníka. Užiješ si tak spoustu mimopracovních aktivit a můžeš počítat s tím, že objevíš nové koníčky!

Jaké to je v naší brněnské kanceláři?

 • Zenově vyladěná kancelář v Brně má terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.