Kariéra

Hledáme talentované, vzdělané a spolehlivé absolventy i zkušené odborníky. Očekáváme to nejlepší a nabízíme to nejlepší.

Náš přístup

Jsme přesvědčeni o tom, že technologie, umění a věda vznikají nejlépe ve spolupracujícím prostředí. Lidé se rodí s odlišným nadáním, různou inteligencí a schopnostmi, ale pouze v nesobeckých společenstvích dokážou tyto své talenty rozvinout k dokonalosti. Proto spojujeme nejschopnější a nejtalentovanější jednotlivce v oblasti informačních technologií do týmů. Pracujeme na rozvoji jejich znalostí a potenciálu, což nám umožňuje navrhovat a realizovat inovativní softwarová řešení.

Náš příběh

Začali jsme ve třech. Dnes je nás 140. Zde je náš příběh.

Culture Book

Naše poslání, přístup a firemní hodnoty jsou tím, co nás spojuje a udává směr v každodenní práci. Touto knihou jsme chtěli ukázat světu, jací jsme uvnitř. Je manifestem naší firemní kultury. Chceš nás poznat blíž? Napiš na ahoj@morosystems.cz a stav se na kafe.

Co ti můžeme nabídnout

Skvělé projekty, na kterých záleží

V MoroSystems pracujeme pro české zákazníky i mezinárodní značky. Naše portfolio projektů obsahuje platební systémy, pomocí kterých zákazníci po celém světě platí na benzinových stanicích nebo nástroj na řízení marketingového procesu v eBay. Specializujeme se na vývoj v Java. Pracujeme na zakázku. Každý náš projekt je jiný. Každý je něčím zajímavý. Vždy usilujeme o maximální spokojenost zákazníků s naší prací i výsledky.

Za rok z testera tým lídrem, za dva vedoucím oddělení

V MoroSystems od začátku stavíme na práci s vlastními odchovanci. Pečlivě si vybíráme talentované studenty a absolventy, které zapojujeme do týmů spolu se seniorními kolegy, aby se studiem i praxí stali v co nejkratší době co nejlepšími. MoroAkademie, jak jí říkáme, má u nás dlouhou tradici. U nás je možné, že nastoupíš na testerskou pozici, za rok získáš svůj tým a za dva roky se staneš vedoucím oddělení. Je jen na tobě, jak se své úlohy zhostíš. Prvních deset MoroSystémáků dnes pracuje ve firmě na vedoucích pozicích jako vedoucí oddělení, senior programátoři a architekti.

Prostředí podporující vzdělání

Sledujeme nové trendy a vybrané technologie a postupy aplikujeme v praxi. Účastníme se českých i zahraničních konferencí a čas od času absolvujeme školení na míru od špiček v oboru. Mezi naše zákazníky patří zahraniční firmy. Proto trénujeme angličtinu. Naši lektoři jsou rodilí mluvčí a učíme se přímo ve firmě ve skupince maximálně dvou lidí. Vyplácí se to. Ročně uskutečníme kolem 80 zahraničních služebních cest a na dovolené se neztratíme. Své zkušenosti a znalosti sdílíme v naší rozsáhlé znalostní bázi a pomocí workshopů, kterým říkáme MoroSnídaně. Navzájem se obohacujeme. A nemusí to být jen pracovní záležitosti. Vítáme, když můžeme posnídat nad fotkami z dovolené nebo informacemi z pracovní cesty.

Vychytaný vývojový proces a nástroje

Nejšpičkovější vývojové týmy jedou Agile, využívají GIT a usilují o Continuous Delivery. My patříme mezi ně. Máme vychytaný vývojový proces založený na spolupráci se zákazníkem. Tam, kde to jde, jedeme Agile. Při práci nám pomáhá plně vyladěné vývojové prostředí od Atlassianu. Confluence pro spolupráci se zákazníkem a v týmu, JIRA pro řízení projektu a úkolování. Vývoj máme řízený GITem a GIT FLOW. Kontinuální integraci postavenou na Bamboo. Umíme na tlačítko v JIRA vydat a nasadit vybranou verzi software pro potřeby QA, UAT či produkce. Usilujeme o to, abychom všechny naše aplikace dokázali automaticky testovat a releasovat několikrát denně. Za zmínku rozhodně stojí i to, že si každý vývojář může vybrat, zda chce MacBook či Dell, Windows či Linux, Eclipse IDE, IntelliJ IDEA či jiné vývojové prostředí.

Skvělou partu lidí se společnými zájmy

Jsme MoroSystémáci. Máme společné zájmy. Jezdíme spolu na kole a běháme. Čas od času skočíme na burger, Laser Game nebo do kina. Milujeme kvalitní kávu a čaj. Ročně uskutečníme na dvě desítky společných akcí. V roce 2016 jsme absolvovali Spartan Race. Na podzim jsme oslavili 10 let naší firmy. Běželi jsme pro světlušku a hradecký půlmaraton. V roce 2019 na to chceme navázat. Bude to mazec. Těšíme se.
Image00052-2
IMG_5297
IMG_20150423_205645
P1000732

Kde pracujeme

Naše kanceláře najdete v České republice v Brně, Praze a Hradci Králové a v hlavním městě Slovenska Bratislavě. Všude tam vyvíjíme software pro klienty z celého světa.

Praha

Thámova 166/18

Brno

Smetanova 1022/19

Hradec Králové

Průmyslová 1200/4A

Bratislava

Hraničná 18

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems