Dodáváme technologické inovace bankám a FinTechům

Pomáháme uspět bankám a FinTechům díky software, který vyvíjíme metodou “agile excellence”, která přináší flexibilitu, rychlost a špičkové lidi, a spojuje tak výhody interního a externího vývoje.

Zjistěte jak

Přejít na

Dlouhodobě spolupracujeme s klienty

 • UNIQA
 • Benefit plus
 • AXA
 • Aevi
 • ebay
 • T-Mobile
 • Flowpay

Co finanční instituce potřebují

Rychleji zavádět inovace a IT technologie do praxe, reagovat na změny priorit dokonce i na denní bázi. Najít způsoby, jak uchovat klíčové know-how uvnitř firmy. Spolupracovat se spolehlivými, transparentními, předvídatelnými a inovativními partnery. A přitom se držet v mantinelech regulatorních opatření.

Uvedené potřeby ale nelze naplnit formou dodávky software s pevně stanoveným rozsahem, termínem a cenou. Tento tradiční způsob dodávek softwaru je postavený na transakční spolupráci týmů – vytváří komunikační ping-pong, odčerpává finanční rozpočet a prodlužuje vývoj řešení.

Jak to víme?

V létě 2022 jsme uskutečnili 32 hloubkových rozhovorů s TOP manažery finančních institucí v rolích CTO, CIO, Head of Digital či Head of Procurement. Zjištění jsme zapracovali do našich služeb a současně je dáváme k dispozici ke stažení.

Chci výsledky průzkumu

Naše řešení pro úspěšné inovace ve finančních firmách

 1. Agilní dodávky softwaru postavené na hybridním realizačním modelu, respektujícím regulatorní limity typické pro finančnictví, a reflektujícím potřebu otevřené komunikace, rychlé změny priorit a sdílení know-how. A samozřejmě opřeném o špičkovou konzultační a technickou kompetenci našeho širokého týmu softwarových inženýrů.
 2. 16 let zkušeností s vývojem software nejen pro finanční společnosti, kterým jsme vymysleli a dodali špičkové zákaznické & partnerské portály, věrnostní programy, platební řešení, blockchainové aplikace nebo platformy pro asset monitoring & management. Inovativní a škálovatelná řešení pro digitální finančnictví.
 3. Technologická excelence bez vendor lock-in postavená na moderních technologiích. Specializujeme se na Java, Kotlin a React. Infrastrukturu stavíme na cloudových službách Azure, AWS a Google Cloud Platform. Kontejnerizaci řešíme přes Docker a automatizaci nasazování, orchestraci a škálování pomocí Kubernetes. Pro blockchain využíváme Tatum. Umíme i BankID.

Chcete zažít skutečnou agilitu?

Již 16 let pomáháme našim partnerům uspět.
Chcete vědět jak? Nechte nám na sebe kontakt, rádi to s Vámi probereme.

Spěcháte? Zavolejte Matějovi ještě dnes:
+420 777 900 617

  Chybová hláška pro input

  Chybová hláška pro input

  Chybová hláška pro input

  Chybová hláška pro input

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.

  Děkujeme za zprávu. Nejpozději do druhého pracovního dne se vám ozveme.

  Víme, o čem mluvíme

  Stáhněte si e-Book, kde se dozvíte, jak neplýtvat při vývoji software >

  Neopakujte stejné chyby.
  Stáhněte si e-Book plný tipů
  a triků ověřených v praxi.

  Chci e-Book o vývoji software

  Stáhněte si e-Book o agilních kontraktech >

  Špatná smlouva, špatný výsledek.
  Stáhněte si e-Book, který vám odpoví
  na tři zásadní otázky, které zadavatelé trápí.

  Chci e-Book o agilních smlouvách

  Proč si nás hned oblíbíte

  „Spolupráce s MoroSystems začala v roce 2008 na lokálních projektech a postupně se vyvinula v kooperaci na komplexních řešeních pro naše zákazníky po celém světě. Na MoroSystems oceňuji širokou škálu technických znalostí a proaktivní přístup, který nám umožňuje obrátit se na ně s jakoukoliv výzvou.“

  Jan Pytel

  Jan Pytel/ Head of Pre-Sales EMEA

  „S MoroSystems spolupracujeme na celé řadě projektů pro naše lokální i globální zákazníky už více jak 4 roky. Na naší spolupráci si cením zejména profesionálního přístuputechnické úrovně týmů i jednotlivců. Proto je MoroSystems partnerem, na kterého se můžeme vždy spolehnout.“

  Martin Štefan

  Martin Štefan/ Vice President, Delivery