QA Engineer pro eBay projekt

Brno, Homeoffice

V QA už se nějakou dobu pohybuješ a hledáš novou výzvu v mezinárodním, ale zároveň fajn prostředí se skvělým týmem? My ji pro tebe máme. Věnujeme se hlavně vývoji řešení na míru pro světové klienty a aktuálně sestavujeme tým, který bude pracovat na produktových nástrojích pro jednoho z našich dlouhodobých klientů - eBay. K našim skvělým vývojářům hledáme někoho, kdo zastřeší strategii a metodologii testování od začátku do konce. Pracovat můžeš odkudkoli – naše týmy se stále potkávají hodně v online prostředí. Rádi tě ale budeme potkávat i v brněnské nebo pražské kanceláři.

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

Tým, jehož budeš součástí, řídí nejrůznější marketingové kampaně napříč komunikačními kanály, které eBay využívá. Jejich cílem je propojit prodávající a kupující tak, aby se z eBay stalo místo, „where the world shops first“.

Jako QA Engineer budeš mít na starost:

 • návrh a exekuci nejrůznějších testovacích aktivit a druhů testování
 • zajištění, že jsou implementovány v dohodnutém čase a kvalitě
 • spolupráci s Product Ownery a developery, zastřešení testování napříč funkčními týmy

KOHO HLEDÁME?

Zapáleného technického Testera, který se nebojí multiplatformního testování a má zkušenost s různými testovacími přístupy (regression, load/stress, black/white box, acceptance, performance testing…), vč. automatizace testů. I pokud máš zkušeností méně, napiš nám a pobavíme se, jestli by tahle příležitost pro tebe byla ta pravá.

Hledáme někoho, kdo se rád učí nové věci a nebojí se své poznatky předat dále do týmu – konkrétně do vývojového a testerského týmu v Brně. Moc rádi ti na to vytvoříme prostor.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti z konferencí a MeetUpů sdílíme na MoroSnídaních i na blogu.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném (virtuálním) režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
 • Mít možnost výběru – Dell nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux… – je to na tobě
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – naše týmy se nyní potkávají hlavně v online prostředí; za normálních okolností chodíme do práce rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, u nás to není žádný problém

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.