vývoj software na míru

cloudová řešení

Java

Angular

Amazon Web Services

Docker

Aplikace AEVI Dashboard

Vyvinuli jsme moderní prohlížečku platebních transakcí a business intelligence řešení.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

07/2017 – současnost

Velikost týmu

11 lidí

Použité technologie

Amazon Web Services, Java, Typescript, Spring, Angular, Bamboo a Docker

 

Potřeba klienta

Klient nás oslovil, protože chtěl vytvořit moderně vypadající prohlížečku platebních transakcí, která nahradí stávající produkty a kterou bude nabízet svým zákazníkům. Aplikace je určená pro velké obchodníky, převážně retailery a acquiery. Při návrhu aplikace jsme prokázali svou znalost vývoje aplikací s moderním UI, proto nám dalo AEVI plnou důvěru.

Řešení

Nová aplikace vyniká moderním designemvysokou dostupností, precizním škálováním a automatizací. Za zmínku stojí i vysoká stabilita a rychlý vývojový proces. Produkt jsme kompletně implementovali podle brand manuálu klienta. Využitím cloudové infrastruktury AWS se výrazně zjednodušil provoz aplikace, klient získal možnost snadno sledovat provozní náklady a pružněji reagovat na zákaznické požadavky. Cloudové řešení spolu s integrovanou automatizací pomáhají interním týmům při provozování aplikace a zefektivnění vývojového procesu. 

Od začátku vyvíjíme v metodice SCRUM. Nejprve jsme klientovi představili proof of concept řešení a díky spokojenosti se domluvili na další spolupráci. Aplikaci jsme postupně předělali do nového designu a dodělali jsme funkcionality nutné k tomu, aby mohl být produkt nabízen zákazníkům. Pro klienta jsme také kompletně navrhli proces poloautomatického deploymentu do produkce postavený na technologiích Docker, Bamboo a AWS. Nakonec jsme zákazníkovi nastavili vývojový proces pomocí nástrojů Atlassian a AWS. AEVI Dashboard už běží na produkčním prostředí a má své první spokojené zákazníky. Na projektu stále pracujeme a zabýváme se především vývojem a testováním nových verzí. 

S čím vám pomůžeme

Chci nezávaznou konzultaci