transakční systémy

Java

AEVI: Platební řešení pro Total

Společně s AEVI jsme vytvořili centralizované platební řešení pro síť čerpacích stanic Total ve Francii, Německu, Beneluxu a Polsku.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

05/2012 – současnost

Velikost týmu

10 lidí

Použité technologie

Java, WildFly, Oracle, Spring, Hibernate, Ehcache, Hazelcast a MyBatis

 

Potřeba klienta

Total se rozhodl vybudovat centralizované platební řešení pro svou síť čerpacích stanic v Evropě. Projekt zadal našemu klientovi AEVI, který s námi navázal spolupráci na základě předchozích zkušeností.

Řešení

Řešení pomáhá milionům lidí v západní Evropě zaplatit za palivo rychle a bezhotovostně. My jsme se podíleli na analýze, vývoji a testování celého systému. V první fázi se řešila především analýza a architektura systému. Následoval zhruba roční intenzivní vývoj, kdy jsme vyvíjeli centrální část řešení. Důležité bylo zejména performance testování, na kterém jsme spolupracovali se zákazníkem. V poslední fázi projektu došlo k nasazení projektu do pilotního provozu a postupnému rolloutu.

Zajímavosti a výzvy

Systém musí být schopen procesovat několik tisíc transakcí za minutu a zároveň být neustále dostupný – garantovaná dostupnost je 99,99 %. Z toho důvodu běží na dvou vzájemně synchronizovaných datacentrech, kdy při výpadku jednoho z nich se provoz automaticky přesměruje na funkční datacentrum. 

Pojďme to společně probrat

Chci nezávaznou konzultaci