vývoj webových aplikací a portálů

Java

React

Redesign webového portálu AXA

Zajistili jsme kompletní funkční a grafický redesign portálu pro správu klientských smluv a jeho přepis nad novou technologickou platformou.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

12/2017 – 04/2019

Velikost týmu

12 lidí

Použité technologie

Java, Liferay, React, Postgres a Docker

 

Potřeba klienta

Zákazník se na nás obrátil s požadavkem přepsat a redesignovat dvě webové aplikace postavené na PHP. Stávající řešení  byla do budoucna s ohledem na vývoj technologií  obtížně udržitelná. Navíc neumožňovala další rozvoj nabídky online služeb portálu podle rostoucích požadavků AXA a jejích klientů. Redesign chtěl zákazník původně realizovat nad technologickou platformou Liferay, a hledal proto odborníky v této oblasti. Jedním z hlavních požadavků bylo umožnit, aby byly data a změny v systémech dostupné v co možná nejkratším čase.

Řešení

Na základě požadavků klienta jsme navrhli a vyvinuli modernírychlý a designově vyladěný klientský portál, který umožňuje klientům AXA pohodlnou správu smluv. Vývoj na naší straně byl od začátku veden agilně s tím, že analýzu a zadání jsme dostávali před každým sprintem přímo od zákazníka. Společně s klientem jsme průběžně kontrolovali, jestli je rozsah celého projektu možné vyvinout s ohledem na stanovený termín a rozpočet. Projekt byl dokončen a úspěšně předán do užívání v dubnu 2019.

Zajímavosti a výzvy

Zákazník byl od začátku součástí vývojového týmu a na vývoji se přímo podílel. Největší výzvou bylo umožnit provádění změn ve smlouvách a profilech klientů online.

S čím vám pomůžeme

Chci nezávaznou konzultaci