vývoj webových aplikací a portálů

vývoj informačních systémů

vývoj software na míru

Java

React

eBay: Workflow management nástroj RIO

Vytvořili jsme nástroj pro podporu spolupráce marketingových týmů společnosti eBay.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

6 let

Velikost týmu

20 lidí

Použité technologie

Java, React, Saga, Spring, Hibernate, RabitMQ, PostgresSQL a Atlassian Jira

 

Potřeba klienta

Původně nás Global Marketing Operations v eBay oslovili s tím, že chtějí realizovat pouze menší plugin do Atlassian Jira. Klient si nás vybral mimo jiné proto, že můžeme nabídnout vysoce odbornou expertizu Atlassian platformy a řadu možností jejího vývojářského rozšíření. Projekt byl nejdříve plánovaný na přibližně půl roku s tím, že následnou správu si bude zákazník řešit sám. Nakonec nám zákazník svěřil kompletní vývoj nového nástroje, projektový management a následnou podporu.

Řešení

Aplikace RIO umožňuje v eBayi distribuovaným marketingovým týmům po celém světě spolupracovat na zadávání, plánování a výrobě marketingových kampaní. Nahrazuje tak e-mailovou komunikaci, excelové tabulky a další nástroje. Systém podporuje kompletní proces od zadávání požadavků na marketingové kampaně, jejich plánování v čase, výrobu kreativních podkladů až po realizační brífy pro operační týmy online komunikačních kanálů. RIO zásadně zefektivnil celý proces komunikace marketingových týmů v eBayi.

První verzi aplikace jsme dodali po šesti měsících vývoje a naše práce se zákazníkovi natolik zamlouvala, že chtěl v projektu dále pokračovat. Nyní pracujeme na rozvoji nástroje už šestým rokem a dodáváme každý měsíc novou funkcionalitu. V roce 2017 jsme dodali novou verzi aplikace založenou na Reactu, která nahradila výkonnostně nevyhovující kapacitní plánování. Aplikaci pro zákazníka od začátku provozujeme a staráme se také o uživatelskou podporu. Dodávku projektu od začátku realizujeme pomocí agilní metodiky vývoje Scrum.

Tomáš Běloch / Delivery Manager

Návrh architektury, projektový management

„Nejdůležitější bylo zorientovat se v marketingových procesech klienta. Podařilo se nám vyvinout specifický modul kapacitního plánování s napojením na Atlassian platformu.“

S čím vám pomůžeme

Chci nezávaznou konzultaci