Portál internetové cestovní agentury NaCesty.cz

Portál internetové cestovní agentury NaCesty.cz.

Charakteristika zákazníka

Projekt NaCesty.cz je portál jedné z největších internetových cestovních agentur v České republice. Obsahuje přes 50 milionů nabídek německých cestovních kanceláří. Měsíčně jej navštíví až 150 tisíc lidí, denně si zde zájezd objedná kolem třiceti klientů.

Cíl projektu a jeho přínosy

Na základě zákazníkem dodané specifikace a grafických návrhů připravit internetovou aplikaci pro cestovní agenturu NaCesty.cz, s.r.o.

Realizace projektu

Naším úkolem bylo na základě zákazníkem dodané specifikace a grafických návrhů zrealizovat rychlou, stabilní a rozšiřitelnou aplikaci, která bude plně vyhovovat novým požadavkům koncového zákazníka i samotným uživatelů aplikace.

Aplikace se skládá z několika modulů. Mezi největší moduly patří modul redakčního systému, modul pro správu objednávek, modul pro komunikaci s externím CRM systémem pomocí webových služeb, modul pro komunikaci s externími databankami zájezdů a modul pro tisky . Rozsáhlé jsou i komunitní funkce.

Uživatelé mohou hodnotit nejen hotely pomocí podrobného dotazníku ale i jednotlivé stránky. Uživatelé mohou diskutovat nad hotely a články a přidávat jim fotografie. Agentura může pro uživatele připravit ankety a dotazníky. V aplikaci nemůže chybět populární funkcionalita v podobě hlídacího psa a oblíbených položek.

Co na spolupráci říká náš zákazník?

„Spolupráce ze strany MoroSystems na vývoji našich aplikací byla precizní, rychle a kvalitně odvedená. Vyzdvihnul bych také operativní komunikaci a kreativní přístup k zadání. Mohli jsme se vždy spolehnout, že MoroSystems odvede práci spolehlivě a bude-li to třeba, navrhne vhodné řešení.“

Vít Zatloukal

projektový manažer, oXy Online, s r.o.

Technické detaily

Aplikace se sestává z robustní architektury postavené nad aplikačním rámcem Spring a technologií Hibernate.

Uživatelské rozhraní je řešeno pomocí JSP stránek generující HTML kód oživený pomocí Javascriptu a ajaxových volání v podobě jQuery a technologie Direct Web Remoting.

Data jsou uchovávána v moderní a rychlé databázi PostgreSQL.

Rychlost odezvy aplikace je vyladěna pomocí perfektního nastavení databáze a cachovacího mechanismu Hibernate.

Staňte se naším klientem
Kontakt
Začněte pro nás pracovat
Kariéra
  • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
  • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
  • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
  • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
  • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems