Platební řešení pro čerpací stanice Shell v USA

S příchodem nových technologií se společnost Shell rozhodla modernizovat hardware a software na všech svých čerpacích stanicích v USA. Tak vznikl projekt realizace platebního řešení pro čerpací stanice Shell v USA.

Náš zákazník

Naším zákazníkem je společnost AEVI, pro kterou jsme sestavili vývojový tým na míru, který se následně podílel na realizaci tohoto projektu.

O projektu

Společnost Shell je jedním z největších amerických výrobců a prodejců v petrolejářském průmyslu. Firma, která zaměstnává 92 tisíc lidi ve více jak 70 státech se věnuje ropě, zemnímu plynu, jejich těžbě, zpracování, výrobě a samozřejmě také prodeji produktů z těchto surovin. V USA je pod značkou Shell víc jak 15 tisíc čerpacích stanic, které každý den zobchodují miliony transakcí.

Původní platební systém měl řadu neduhů, a proto se Shell rozhodl modernizovat hardware a software na všech svých čerpacích stanicích v USA. Na nový software byly kladeny vysoké nároky na rychlost zpracování transakcí, vysokou zátěž systému, ale také na bezpečnost zpracování platebních dat zákazníků.

Řešení, které jsme pomáhali vybudovat, mělo za cíl vytvořit platformu, která zákazníkům čerpacích stanic umožní využívat nejmodernější metody placení za využití širokého spektra věrnostních programů. Celkově toto řešení využívá více jako 14 tisíc čerpacích stanic. Shell pak získal možnost centrálního řízení a aktualizací systému.

My jsme se podíleli na analýze a návrhu samotného řešení a zajišťovali jsme vývoj serverové části projektu.

Největší výzvou na projektu bylo skloubit obrovskou funkčnost systému s vysokým výkonem, který je potřebný pro paralelní zpracování transakcí na velkých amerických čerpacích stanicích.

Pokud si dnes koupíte něco na Shellce v USA, tak vězte, že i díky nám můžete zaplatit pohodlně a rychle.

Staňte se naším klientem
Kontakt
Začněte pro nás pracovat
Kariéra
  • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
  • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
  • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
  • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
  • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems