Správa JIRA a Confluence v CCV Informační systémy

Charakteristika zákazníka

CCV Informační systémy působí na trhu od roku 1992. Patří k významným hráčům domácí scény v oboru informačních systémů. Společnost poskytuje komplexní dodávky ve vývoji logistických řešení, implementaci WMS systémů a podnikových informačních systémů nad platformou Microsoft Dynamics. Společnost se specializuje na řešení pro elektronickou fakturaci, důvěryhodnou archivaci, elektronickou výměnu dat EDI a bezpapírový oběh obchodních dokladů.

Zadání a cíle projektu

Společnost CCV Informační systémy používá JIRA a Confluence jako primární informační systém. Společnost nás kontaktovala na začátku roku 2011 s žádostí o pomoc s řešením problémů s častými výpadky serverů a dlouhou nedostupností celého systému. Od té doby pro CCV realizujeme kompletní správu JIRA a Confluence. Na denní bázi zpracováváme požadavky zákazníka na konfiguraci a nastavení systému a v souladu se servisní smlouvou zajišťujeme jejich realizaci. Zákazníkovi poskytujeme proaktivní monitoring celého prostředí a navrhujeme případné úpravy systému, které vedou k celkové stabilitě systému. Dostupnost prostředí dlouhodobě překračuje 99%.

Naši Atlassian Experti poskytují společnosti CCV Informační systémy poradenství v oblasti podnikových procesů, které pomáháme optimalizovat a implementovat v systémech JIRA, JIRA Agile a Confluence.

Zákazníkovi jsme připravili pluginy na míru, které podporují jeho interní procesy a zjednodušují mu práci. Připravili jsme programové řešení integrace Atlassian JIRA s Microsoft Sharepointem, které integruje data obou systémů a uživateli poskytuje ucelený pohled.

Staňte se naším klientem
Kontakt
Začněte pro nás pracovat
Kariéra
  • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
  • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
  • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
  • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
  • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems