Tabletový rezervační systém do restaurací Bookio.cz

Charakteristika zákazníka

Bookio si klade za cíl zcela nahradit papírové rezervační knihy a odstranit nutnost telefonických rezervací míst, které hosty tolik obtěžují. O e-mailových rezervacích, které pak hodiny, dny nebo také celou věčnost čekají na potvrzení, ani nemluvě.

Bookio tak umí zcela nahradit papírové rezervační knihy. Místo nich funguje tablet s přednahraným systémem a do něj se jednoduše zapisují veškeré rezervace, ať už přišly po telefonu, e-mailu nebo právě skrze Bookio.

bookio.cz

Zadání a cíl projektu

Naším úkolem bylo zrealizovat na platformě nezávislý tabletový rezervační systém, který budou restauratéři využívat jako elektronickou verzi rezervační knihy. Tabletový rezervační systém bude komunikovat se serverovou aplikací, která uživatelům bude poskytovat možnost rezervovat si místo v restauracích dle jejich preferencí a současně ji bude možné integrovat do webových stránek restaurací a partnerských organizací.

V současné době tabletový rezervační systém odbaví 50.000 rezervací za měsíc.

Realizace projektu

Na základě analýzy požadavků jsme pro zákazníka připravili návrh architektury systému. Na základě požadavků jsme se rozhodli tabletovou aplikaci připravit v HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery/jQuery Mobile tak, aby ji bylo možné spustit ve webovém prohlížeči. Aplikace není závislá na zvolené mobilní platformě.

Tabletová aplikace komunikuje se serverem pomocí RESTových služeb, kam ukládá a odkud čerpá data. Aplikace má podporu offline režimu. Po připojení k internetu se data automaticky synchronizují se serverem.

Serverová aplikace je postavena na HTML5, CSS3, jQuery, aplikačním rámci Spring, Hibernate a data se ukládají do PostgreSQL. Databáze obsahuje řadu uložených procedur pro výpočet dostupných stolů v restauracích dle nastavení systému a obsazenosti stolů.

Klíčové vlastnosti systému

  • Přehledné uživatelské rozhraní
  • Na platformě nezávislá tabletová aplikace s offline režimem
  • Snadná integrace do webových stránek restaurací a partnerských organizací

 

Staňte se naším klientem
Kontakt
Začněte pro nás pracovat
Kariéra
  • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
  • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
  • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
  • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
  • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems