Informační systémy

Systémy pro dobré a efektivní řízení firmy, se kterými nikdy neztratíte kontrolu nad vaším podnikáním.

Správně implementovaný informační systém podporuje cíle podnikání

Správně naimplementovaný informační systém podporuje a automatizuje firemní procesy a podporuje podnikatelské cíle v podobě zvýšeného prodeje, menších zásob na skladě, vyššího vytížení pracovníků a strojů, atd. Zaměstnanci společnosti s ním chtějí pracovat a nedokáží si představit, že by pracovali s jiným systémem. Chybně implementovaný informační systém rapidně snižuje produktivitu a efektivitu práce a motivaci zaměstnanců podávat kvalitní výkony.

Informační systém na míru

V MoroSystems se zabýváme implementací informačních systémů na míru. Našim zákazníkům poskytujeme ucelená řešení. Na základě sesbíraných požadavků a jejich analýzy dokážeme našim zákazníkům navrhnout taková řešení, která naplní jejich očekávání. Při vývoji jsou zákazníci součástí našich týmů a pravidelně připomínkují naše výstupy. Jejich připomínky do systému ihned zapracováváme. Po dokončení dílo řádně otestujeme a nasadíme do produkčního prostředí. Po zaškolení uživatelů do systému naše práce nekončí. Informační systémy provozujeme a rozvíjíme dle požadavků našich zákazníků.

Uvědomujeme si, že naše systémy jsou pro zákazníky klíčové, proto je připravujeme dle moderních trendů na moderních technologiích, které zajistí jejich dlouhou životnost a snadný provoz a rozvoj. Proto jsme vybrali platformu Java EE jako technologii vhodnou pro tvorbu informačních systémů s dlouhou životností.

  • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
  • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
  • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
  • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
  • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems