Vývoj v JavaScriptu

Specializujeme se na vývoj v JavaScriptu a React.JS.
Zkušenosti máme s Angular, DOJO, Ext JS, jQuery.

reactjs

React.JS

React.JS je JavaScriptový framework z dílny Facebooku. Nejpopulárnější JavaScriptová technologie současnosti. A my se na něj v MoroSystems specializujeme.

 

Angular

Angular je JavaScriptový webový framework, který se zaměřuje na tvorbu single-page aplikací. V MoroSystems vyvíjíme Angular aplikace v jazyce TypeScript.

 

jquery

jQuery

Klasika mezi JavaScriptovými frameworky. Obsahuje vše potřebné pro pohodlný a přehledný vývoj v JavaScriptu. Rozšíření jQuery UI obsahuje komponenty pro vývoj jednoduchého až středně složitého uživatelského rozhraní.

jquery

DOJO

JavaScriptový framework obsahující všechny potřebné komponenty pro tvorbu jakéhokoliv uživatelského rozhraní. Komponenty se dají snadno přizpůsobit konkrétním požadavkům. Vhodné pro složitější uživatelské rozhraní.

jquery

Ext JS

Podobně jako DOJO je i Ext JS JavaScriptový framework vhodný pro tvorbu složitějších uživatelských rozhraní. Ext JS obsahuje desítky předpřipravených komponent vhodných k okamžitému použití.

Multiplatformní mobilní aplikace

Více o moderních mobilních aplikacích naprogramovaných v JavaScriptu se můžete dočíst na stránce věnované mobilním aplikacím.

  • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
  • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
  • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
  • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
  • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
  • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems