Senior Account Manager

Brno

V MoroSystems budujeme obchod založený na hodnotách jako je respekt, porozumění a lidský přístup. A hledáme dalšího obchodníka do party. Pomůžeš nám s rozvojem byznysu u našich nových i stávajících zákazníků, abychom byli schopni náš business efektivněji škálovat.

Našimi klienty jsou korporace, ale také inovativní start-upy. Jako konzultačně technologický partner jim odbornými konzultacemi a dodávkou softwarových řešení na míru pomáháme naplňovat jejich potenciál. Svou budoucnost vidíme zejména v práci s inovativními firmami v oboru finančních služeb.

V zádech máme podporu stabilního a rozsáhlého realizačního týmu, který čítá více jak 100 softwarových inženýrů. Máme skvěle našlápnuto, i když všechno není vždy růžové a dnešní doba je z pohledu obchodu výzvou! Náš obchodní model a způsob prodeje služeb nám ale nebrání být kreativní. Naopak, pohybujeme se v dynamickém světě, kde neustále nacházíme nové cesty a způsoby řešení zákaznických potřeb. Jsme připraveni experimentovat a udávat směr v oblasti softwarového vývoje a souvisejících služeb.

Co budeš mít na starost?

Ve své roli budeš odpovědný za dosažení obchodních cílů prostřednictvím vytěžení obchodního potenciálu nových i stávajících klientů. Dostaneš volnou ruku v tom, jak toho dosáhneš. Pomůže ti k tomu orientace a zkušenosti v rámci IT prostředí, digitalizace. Zejména ale musíš pokládat ty správné otázky a být schopný identifikovat zajímavé příležitosti.

Do ruky dostaneš konkrétní portfolio firem. Tvým úkolem bude zahájit konverzaci a udržet hodnotnou interakci, zjišťovat, jaké jsou jejich problémy a potřeby, odborně diskutovat a přinášet jim relevantní myšlenky o tom, jak bychom jim mohli pomoct.

Jak to můžeme udělat? Zejména prostřednictvím zakázkového vývoje software a konzultačních služeb v oblasti digitalizace. Tato kombinace Ti umožní nabídnout zákazníkům taková řešení, která jim budou přinášet reálnou hodnotu v podobě zefektivnění procesů – to se může v konečném důsledku projevit například ve zvýšení efektivity spolupráce a radosti z práce, zvýšením tržeb nebo snížením nákladů na konkrétní činnosti firem.

Koho hledáme?

Máš technologický přehled (zejména v oblasti vývoje software, digitalizace), zkušenosti s B2B obchodem a aktivní práce s klienty je to, co tě v pracovním životě naplňuje nejvíc? Pak jsi člověk, kterého hledáme. Orientace ve finančních službách také přijde vhod, to je totiž oblast, ve které se v budoucnu budeme více pohybovat.

Hledáme ostříleného, zkušeného obchodníka, který chce pro klienta vždy najít to nejlepší řešení.

Líbit se ti u nás bude, pokud ti vyhovuje

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí. Aktuálně sice jedeme v trochu omezeném režimu, počítáme ale, že se to zase rychle vrátí k normálu.
 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux; iOS nebo Android – je to na tobě
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home office – aktuálně se naše týmy potkávají ve velké míře online; za normální situace chodíme do kanceláře rádi, ale pokud potřebuješ zůstat doma, není to žádný problém

Jaké to je v brněnské kanceláři?

 • Máš raději tikka masala, vege ramen nebo českou klasiku? Všechny druhy meníček jsou od nás pár minut pěšky.
 • Kanceláře 4 minuty od České mají terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš, až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme osobně. Pokud se chceš na něco zeptat, klidně nám napiš na kariera@morosystems.cz

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.