Full Stack Developer – nové projekty, Hradec Králové / Brno / Praha

Brno, Hradec Králové, Praha, home office

Ať už ti vyhovuje práce na dlouhodobém projektu nebo spíš preferuješ variabilitu, máme ti co nabídnout. Momentálně se věnujeme hlavně vývoji řešení na zakázku pro různé typy klientů, nadnárodní korporace i české startupy, ale umíme zákazníkům pomoci i s jejich nestandardními požadavky. Důležité je, aby nám fungovala vzájemná spolupráce. Primárně se potkáváme v kancelářích (Hradec Králové, Brno nebo Praha), ale pokud potřebuješ, můžeš občas pracovat i z domu.

V současné chvíli rozjíždíme také menší projekty, které jsou různorodé a kde budeš moci zastřešit různé pozice, stereotyp ti rozhodně nehrozí. Může tě čekat občasné vedení týmu, na jiném projektu můžeš psát kód, na dalším budeš zase zodpovědný za rozjezd projektu jako takového. Pokud chceš být u těchto zajímavých projektů s námi, pak jsi tady správně!

S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI SE U NÁS POTKÁŠ?

Pracujeme s technologiemi, které opravdu dobře známe, zároveň sledujeme trendy a technologický stack tak stavíme na míru projektu. Jsme experti na jazyk Java/Kotlin, všechny jeho možnosti a prostředky. Na frontendu pracujeme s JS/TypeScriptem/Reactem, máme přehled o dostupných komponentách a knihovnách a vybíráme ty nejvhodnější.

 • Na backendu u nás najdeš Javu, Kotlin, Spring, Hibernate, MyBatis nebo jOOQ, Rest, JUnit/Kotest, WebFlux, Liquibase a Swagger, k buildování Gradle a Maven, Sonar nebo Detektpro statickou analýzu kódu a z databází nejčastěji PostgreSQL, ale taky Oracle, MySQL, MS SQL a MongoDB.
 • Na frontendu je to kromě Reactu standardně Redux + Immutable.js, Redux-form, Redux-saga/RTK Query, Reselect, Eslint pro analýzu kódu, Webpack a NPM pro buildování a Mocha, Chai a Jasmine pro unit testování.
  Potkáš se u nás i s cloud řešeními jako je AWS, Microsoft Azure a Google Cloud, včetně podpůrných nástrojů (Kubernetes, Pulumi, Terraform). Na kontejnerizaci máme Docker. Pro verzování a code review používáme Git a GitLab, pro CI/CD GitLab Pipelines. Používáme taky kompletní stack Atlassian nástrojů – Jira, Confluence a další.

Vůbec nevadí, pokud jsi s některou z technologií nepracoval/a. Základem pro nás je, že máš komerční zkušenosti s frontend i backend vývojem, jsi samostatný/á, nevadí ti občasné cestování a jsi otevřený pro práci u zákazníka. Oceníme, pokud sleduješ nové technologie a trendy a třeba nám přineseš i nový pohled na věc. Zásadní je tvá chuť věci posouvat, zlepšovat se a odvádět kvalitní práci – k tomu rozhodně dostaneš prostor.

LÍBIT SE TI U NÁS BUDE, POKUD TI VYHOVUJE:

 • Pracovat ve firmě se silnou vizí – chceme, aby se náš způsob spolupráce stal zcela novým standardem, který bude chtít aplikovat každá firma na světě.
 • Komunikovat otevřeně – máš nápad na zlepšení? Řekni ho klidně Tomovi (CEO) třeba u kafe v kuchyňce.
 • Učit se od ostatních – učíme se navzájem a učí se od nás i ostatní. Nové znalosti, novinky z projektů či konferencí sdílíme napříč firmou, přednášíme na MeetUpech, natáčíme podcasty, píšeme články…
 • Sdílet své koníčky a objevovat nové – standardně pořádáme turnaje v badmintonu nebo Buláncích, hackathony, deskovky, běháme pro Světlušku, jezdíme na kole, chodíme po horách, trénujeme na Spartan race… a tím seznam nekončí.
 • Mít možnost výběru – Lenovo nebo Mac; macOS, Windows nebo Linux, IDEA, Eclipse nebo NetBeans… – je to na tobě.
 • Mít flexibilní pracovní dobu – potřebuješ skončit dřív nebo si ráno hodinu (nebo čtyři) přispat? Pokud nemáš žádné meetingy a nečeká na tebe zákazník, tak proč ne?
 • Pracovat z home-office – aktuálně si naše týmy zvykly na hybridní styl práce; do kanceláře sice chodíme rádi, ale pokud občas potřebuješ pracovat z domu, nebude to problém.

JAKÉ TO JE V NAŠICH KANCELÁŘÍCH?

 • Office v centru Hradce má opravdu rodinnou atmosféru. Je nás tu asi 40 a většina lidí tu s námi je hezkých pár let.
 • Pražskou kancelář jsme přetvořili z krásného mezonetového bytu s parádním výhledem. Máme tu dvě terasy, gril, čerstvé ovoce, skvělou kávu a klid na práci.
 • Zenově vyladěný office v Brně má terasu s výhledem přímo do Tyršových sadů. Meeting si můžeš dát klidně v parku.
 • V kuchyňce s prvotřídním kávovarem nechybí každé ráno čerstvé ovoce a zelenina. Společné grilovačky jsou na (tý)denním pořádku celé léto.
 • Skvělá kombinace talentovaných, kreativních a vtipných kolegů. Vše pochopíš až uvidíš fotky z akcí, naše výtvory na chytré zdi nebo sérii memes na Slacku.

Máš pocit, že by nám to společně mohlo fungovat?

Ozvi se, rádi si o tom popovídáme. Pro začátek nám bude stačit tvé CV nebo LinkedIn profil. Těšíme se na setkání!

  Souhlasím se zpracováním mých údajů.