VÝVOJ PLATEBNÍCH ŘEŠENÍ

Naše řešení zpracovávají miliony platebních transakcí denně. Po celém světě.

potřebuji platební systém

Pokračovat

Platební a věrnostní systémy na míru

Ať už hledáte řešení pro elektronické platby, online obchodování, transakční nebo loyalty systémy, vyřešíme vaše specifické potřeby. Nabízíme komplexní služby od konzultace a analýzy vašich potřeb až po dodávku vlastního řešení, následnou podporu a rozvoj.

KOMPLEXNÍ ZPRACOVÁNÍ PLATEBNÍCH TRANSAKCÍ

 1. Zpracování platebních transakcí

  Dodáváme systémy pro procesování platebních transakcí. Vše od přiložení karty k platebnímu terminálu až po realizaci celé transakce.

 2. Věrnostní systémy

  Vyvíjíme systémy motivující zákazníky k častějším nákupům a odměňují je za jejich věrnost.

 3. Datové sklady

  Připravíme pro vás datový sklad uchovávající historii transakcí po zákonně nutnou dobu a nástroje, které tato data dokáží zpracovávat a vizualizovat.

 4. Monitoring platebních terminálů a pokladen

  Dodáváme nástroje pro vzdálenou správu, aktualizaci a monitoring platebních HW zařízení jako jsou platební terminály, pokladny či výdejní boxy.

 5. Analýza a vizualizace velkých dat

  Dodáváme aplikace pro vizualizaci dat o platebních transakcích, stavu HW zařízení či chování zákazníků. V reálném čase pro vás i vaše klienty.

VŽDY VOLÍME NEJVHODNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Zaměřujeme se na technologie, které dokonale ovládáme. Pro každý projekt volíme vždy to nejlepší řešení.

Více o našich technologiích

Nejvyšší možný standard

Navrhujeme platformy kombinující tradiční technologie (Java), s inovativními řešeními jako blockchain a AI/ML. Efektivní a bezpečné zpracování transakcí zajištěno.

NA PLATEBNÍ SYSTÉMY JSME ŠPIČKA V OBORU

 • Škálovatelná architektura

  Nezáleží na tom, kolik transakcí zpracováváte. Naše systémy zvládnou i extrémní zátěž. Pro vaši představu zvládneme propojit více než 12 000 platebních terminálů s jedním serverem a zpracovávat až 50 transakcí za sekundu.

 • Vysoká dostupnost

  Výpadky systému mohou být nákladné. Naše systémy garantují až 99,99% dostupnost s provozem v několika navzájem nezávislých uzlech. A pokud se objeví problém? Máme připravené záložní řešení.

 • Maximální bezpečnost

  S vývojem transakčních, konkrétně platebních systémů souvisí vysoké požadavky na bezpečnost. Díky našim zkušenostem s tvorbou robustních řešení splňujeme bezpečnostní standardy PCI DSS.

“MoroSystems se podílelo na třech generacích našeho stěžejního produktu – payment gateway. Při návrhu řešení se vždy vypořádali s netriviálními výzvami nehledě na to, jestli se jednalo o práci s velkým množstvím transakcí v reálném čase, kyberbezpečností či vysokou dostupností. Umožnili nám využívat inovativní technologie a architektury systémů, díky kterým jsou naše systémy celkově stabilnější a podporovali nás v netriviálních jednáních s našimi zákazníky. Díky za to, jen tak dále.”

Miroslav Pekárek,
COO
Aevi

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.