transakční systémy

team leasing

Java

eServices Framework pro Diebold Nixdorf

Vyvinuli jsme řešení pro monitoring a správu pokladen a platebních terminálů, které zvládá obsluhu desítek tisíc zařízení.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

4/2010 – současnost

Velikost týmu

7 lidí

Použité technologie

Java, Spring, MyBatis, LevelDB, Oracle, AMQ, PostgreSql, DerbyDB, Netty a Protocol Buffers

 

Potřeba klienta

Diebold Nixdorf se rozhodl vytvořit nový systém pro monitoring a správu koncových zařízení typu managed service. Stávající software třetí strany už klientovi nevyhovoval, a proto potřeboval implementaci vlastního řešení. Nástroj je poskytován v režimu managed services a primárně ho využívá servisní oddělení Diebold Nixdorf.

Řešení

Robustnost, stabilita, dostupnost a nezávislost na operačním systému – to byly hlavní požadavky, se kterými jsme se museli vypořádat. My jsme k tomu navíc přidali ještě snadnou údržbu systému, přesný monitoring a automaticky prováděné aktualizace. Pro úspěšnou dodávku byla důležitá úzká spolupráce s projektovým manažerem klienta v Německu.

Na projektu jsme nejdříve řešili analýzu návrh systému. Následně  jsme pro klienta sestavili vývojový tým na míru, který se podílel na realizaci celého projektu. Mezi nejdůležitější funkcionality systému patří vzdálená správamonitoringsoftwarové distribuce přenos souborůPo dokončení projektu se už osmým rokem věnujeme dalšímu rozvoji tohoto nástroje a pravidelnému přidávání nových funkcionalit.

Zajímavosti a výzvy

Jan Fogl / Senior Developer

Návrh architektury projektu, development

Největší výzvou v projektu bylo zprovoznit obsluhu desítek tisíc připojených koncových zařízení. To může představovat několik milionů operací za den, které provádíme paralelně.“

S čím vám pomůžeme

Chci nezávaznou konzultaci