VÝVOJ INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Řešení na míru pro ty, kterým už nestačí krabicové řešení.

potřebuji informační systém na míru

Pokračovat

Vyvíjíme informační systémy tak, aby se dobře používaly

Digitalizujeme specifické vnitrofiremní procesy, obchodní procesy, klientské zóny či partnerské portály. Jsme doma všude tam, kde nestačí standardizovaná řešení. Naše řešení adresují reálné potřeby našich klientů, splňují požadavky na srozumitelné uživatelské rozhraní, bezpečnost, dlouhodobou rozšiřitelnost a škálování. Takto jsme pomohli eBay řídit realizaci desítek tisíc marketingových kampaní nebo VegaTour flotilu autobusů po Evropě.

Provedeme vás vývojem a implementací nového systému

 • Zmapujeme vaše reálné potřeby a navrhneme adekvátní řešení

  Zákazníky provázíme mapováním skutečných potřeb a navrhujeme řešení, která jim odpovídají. Ověřili jsme si totiž, že zde dochází k největšímu plýtvání. Na konci budete znát skutečný rozsah projektu a jeho implementační náročnost. Společně budeme hledat cesty, jak projekt účelně zrealizovat.

 • Technologické řešení na míru

  Naše řešení vyvíjíme na zelené louce případně se zapojením existujících produktů. Dle potřeb každého projektu a zákazníka. Využíváme nejnovější technologie a splňujeme nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Výsledkem naší práce je systém s dlouhou životností a nízkými náklady pro další rozvoj a provoz.

 • Integrace s dalšími systémy je naše zodpovědnost

  Do výsledného řešení dokážeme propojit stávající systémy našich zákazníků stejně tak produkty třetích stran, které tvoří výsledné řešení. Integrace si bereme na starost, vše dojednáme a zrealizujeme. Vy se nemusíte o nic starat.

“Pojďme si zavolat, pokud si nejste jistí, co přesně pro zefektivnění a digitalizaci procesů hledáte. Projdeme Vaše potřeby a navrhneme pro Vás to správné optimální řešení, ať už to bude vývoj na zelené louce, nebo propojení různých již hotových platforem.”

Petr Michálek,
Sales Director
MoroSystems

Co nás odlišuje od konkurence

 1. Bezkonkurenční odbornost

  Naše týmy jsou složené ze zkušených odborníků. Přesně víme, jaké role musí být obsazené, aby byla skladba týmu vyvážená.

 2. Zodpovědnost jde za námi

  Nejsme agentura. Lidé zapojení do vašich projektů nám nejsou lhostejní. Stojíme za nimi.

 3. Umíme zapojit vaše vývojáře

  Chcete spojit naše odborné znalosti s vaším interním týmem? Rádi se podělíme o znalosti a urychlíme váš projekt. Žádný vendor-lock in.

 4. Přísná kontrola kódu

  Každý řádek kódu, který napíšeme, prochází přísnou kontrolou a testováním. Naším cílem je dlouhá životnost a udržitelnost výsledných řešení.

 5. Transparentní řízení nákladů

  Žádná překvapení. Jste informováni o každém kroku. Vždy máte aktuální přehled o stavu projektu a vyčerpaných nákladech. Platíte jen za dobře odvedenou práci.

 6. Agilita není jen módní slovo

  Principy agility máme hluboko pod kůží. Pomohli jsme zavést agilní vývoj mnoha našim klientům.

proč si nás hned oblíbíte

„S MoroSystems jsme si od začátku skvěle sedli a postupně jsme začali fungovat jako jeden tým. O směřování a dalším vývoji projektu rozhodujeme společně, což přináší výsledky.“

Martin Capoušek

Martin Capoušek/ Managing Director

Projektový tým byl velmi dobře postaven z hlediska kompetencí a zkušeností. Byly jsme přímo nadšené přístupem a nasazením celého týmu. Agilní řízení projektu je sice časově náročné i pro zákazníka, ale přináší velkou míru flexibility a rozhodně ho doporučujeme. Platforma byla vyvinuta včas a ve vysoké kvalitě. Byla to opravdu parádní jízda a celé nás to neskutečně bavilo.

Kateřina Tkadlecová/ Spoluzakladatelka

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.