Modernizace zastaralého softwaru

Převezmeme a zmodernizujeme vaše systémy, aby plnily byznysové cíle a dobře se používaly.

pojďme to probrat

Pokračovat

MODERNIZACE SOFTWARU NENÍ POUHÝ UPGRADE

Vaše systémy pouze neaktualizujeme, ale transformujeme. Naším cílem je sladit vaše zastaralé platformy s vašimi současnými obchodními cíli a vytvořit prostředí, ve kterém vám budou sloužit, a ne překážet. Po dlouhé roky.

Co vám nabízíme

 • Převezmeme váš systém a umožníme mu škálovat

  Vaše potřeby se vyvíjejí a stejně tak by se měly vyvíjet i vaše systémy. Převezmeme vývoj a provoz vašeho systému. Identifikujeme úzká místa a řešíme je přímo. Poté přejdeme k systémovým změnám. Navrhneme architekturu a jednotné principy vývoje. Systém upravíme tak, aby jej bylo možné dlouhodobě rozšiřovat a škálovat dle vašch byznysových cílů.

 • Převedeme vaše on-premise řešení do cloudu

  Převádíme on-premise řešení do cloudu. Poradíme vám, u kterých systémů to dává smysl a kde naopak. Vybrané systémy upravíme, aby dokázaly čerpat výhody cloudových platforem. Bezpečnost a rychlost je pro nás prioritou.

 • Pomůžeme vám nahradit systém, kterému končí jeho životnost

  Pokud se blíží konec životnosti vašeho stávajícího softwaru, pomůžeme vám najít vhodnou náhradu. Posoudíme vaše potřeby a doporučíme buď už existující řešení k implementaci, nebo software vyvineme na míru.

náš přístup nás odlišuje od konkurence

 1. Navrhujeme řešení, která se zákazníkům vyplatí (ROI)

 2. Netrváme na přepisu celých systémů, identifikujeme úzká místa, která vyřešíme

 3. Kde je to možné, doporučujeme implementaci existujících řešení

 4. Využíváme standardní nástroje, open source platformy a technologie

 5. Naši zákazníci jsou součástí vývoje a mají vše pod kontrolou

 6. Nevytváříme závislosti – žádný vendor lock-in od nás nečekejte

“Pustili jsme se do převratné technologické změny, protože stávající core systém nás brzdil v byznysovém rozvoji. Projekt, do kterého jsme se v CYRRUSu pustili, je obrovský, a proto nebylo úplně jednoduché se změnou začít. Otevřenost, snaha a profesionalita, tři zásadní rozhodující parametry, které jsme u MoroSystems viděli, nás přesvědčili jít do toho právě s nimi.”

Jiří Grummich,
Místopředseda představenstva CYRRUS, a.s.

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.


  Proč si nás hned oblíbíte

  „MoroSystems ukázali perfektní znalost agilního vývoje softwaru spojenou s bohatou reálnou praxí, ze které se můžeme přiučit, a agilní principy dále efektivně využívat. A přestože nepodali nejnižší nabídku, spolu s námi poodkryli skutečný rozsah projektu a umožnili nám zajistit si adekvátní rozpočet na realizaci, který budeme pro naplnění přínosů potřebovat.“

  Vladimír Janovský/ CE IBEX Lead

  „MoroSystems se podařilo v krátkém časovém horizontu převést naši aplikaci do jejich prostředí, což beru jako velký úspěch a smekám před nimi. Tým odvedl skutečně výbornou práci a je vidět, že MoroSystems byla dobrá volba. Osobně už se těším na další fázi spolupráce, kdy začneme společně vyvíjet nové funkcionality.“

  Filip Čermák/ COO