Vývoj softwaru na míru

Vyvíjíme software na míru. Specializujeme se na webové aplikace, portály, informační a transakční systémy. Umíme toho ale mnohem více.

potřebuji software na míru

Pokračovat

KVALITA VÝVOJE, KTERÁ DEFINUJE VAŠI BUDOUCNOST

Naše dlouholetá praxe v oblasti vývoje backendových a webových aplikací nám umožňuje nabídnout řešení, která jsou efektivní, bezpečná a šitá na míru reálným potřebám našich klientů a uživatelů.

JAK U NÁS VÝVOJ SOFTWARU NA MÍRU PROBÍHÁ

 1. ZJISTÍME, CO SKUTEČNĚ POTŘEBUJETE

  Na začátku se ptáme a nasloucháme vám. Chceme totiž co nejlépe pochopit situaci a projekt, který řešíte.

 2. NAVRHNEME ADEKVÁTNÍ ŘEŠENÍ VAŠICH POTŘEB

  Vždy hledáme optimální řešení pro naplnění vašich potřeb. Kombinujeme vývoj na míru s integrací již hotových řešení, automatizaci tam, kde má smysl stejně tak jako zavádění moderních technologií jako AI.

 3. GARANTUJEME DODÁNÍ FUNKČNÍHO ŘEŠENÍ

  Nastavíme správně procesy a rozdělíme si role. Díky tomu můžeme garantovat dodání ve vámi očekávaných termínech, nákladech a rozsahu.

 4. VYVÍJÍME AGILNĚ POMOCÍ ITERAČNÍ METODIKY A SCRUM

  Každou iteraci důkladně plánujeme, testujeme a výstup prezentujeme přímo vám. Vždy máte přehled o stavu dodávky, stejně tak o čerpání rozpočtu.

 5. KVALITNÍ DODÁVKA

  Vyvíjíme software s důrazem na kyberbezpečnost (SSDLC). Klademe vysoký důraz na testování kvality dodávky, a to jak kódu, tak user experience (UX).

 6. NASAZENÍ DO PRODUKCE

  Naším záměrem je nasadit do produkce první verzi co nejdříve, abyste mohli čerpat její benefity a současně rozvíjet celé řešení dle potřeb vašich uživatelů či zákazníků

 7. ZAJISTÍME PROVOZ A DALŠÍ ROZVOJ

  Kritické aplikace umíme provozovat v režimu 24/7. Ostatní dle jejich individuálních potřeb.

“Zadavatelé si nás objednávají ve chvíli, kdy mají byznysový záměr. Celý proces u nás začíná tím, že zjišťujeme potřeby jak byznysové, tak uživatelské. Na základě našich zjištění navrhujeme optimální řešení. Víme, že potřeby se v čase mohou měnit, a proto klademe důraz na dlouhodobost řešení a možnost jeho dalšího rozvoje.”

Tomáš Páral,
CEO, MoroSystems

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.


  Proč si nás hned oblíbíte

  „MoroSystems je pro nás strategický technologický partner, na které se můžeme spolehnout nejen v oblasti vývoje ale i konzultacích. Cením si jejich přístupu v oblasti spolupráce, komunikace stejně tak odbornosti v oblasti platebních řešení, kterou mají na velmi vysoké úrovni. Společně děláme vše pro naplnění potřeb a očekávání našich zákazníků.“

  Matthias Finke/ CFO

  „MoroSystems je pro nás cenným partnerem, chápajícím naše procesy a poskytujícím služby šité na míru našim potřebám. Kromě dodávky systému samotného dostáváme také plnou uživatelskou podporu a technologické konzultace.“

  Martin Dusek

  Martin Dusek/ Product Manager

  VŽDY VOLÍME NEJVHODNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

  Zaměřujeme se na technologie, které dokonale ovládáme. Pro každý projekt ale vždy volíme to nejlepší řešení.

  Více o našich technologiích