VÝVOJ WEBOVÝCH APLIKACÍ A PORTÁLŮ

Vyvíjíme systémy, které mají srozumitelné uživatelské rozhraní, jsou rychlé, bezpečné a připravené na dlouhodobý rozvoj. Agilně a na základě skutečných potřeb našich zákazníků.

potřebuji pomoc s projektem

Pokračovat

VAŠE POTŘEBY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vyvíjíme interaktivní webové aplikace se skvělým UX. Zákazníky provázíme mapováním skutečných potřeb a navrhujeme řešení, která jim odpovídají. Ověřili jsme si totiž, že zde dochází k největšímu plýtvání. Naše řešení vyvíjíme na zelené louce případně se zapojením existujících produktů. Pro robustní portálová řešení využíváme špičkovou platformu Magnolia CMS.

co pro vás zajistíme

 • Zákaznické a partnerské portály

  Vytvoříme pro vás zákaznický portál či klientskou zónu. Řešení pro efektivní komunikaci mezi vámi a vašimi zákazníky či partnery, skrze které zvládnou vyřídit cokoliv od uzavření smlouvy až po servisní požadavky.

  Tak jako jsme pomohli pojišťovně AXA s klientskou zónou či farmaceutické firmě AstraZeneca digitalizovat proces komunikace s lékárnami pro včasné doručení důležitých léků.

 • Věrnostní programy

  Plánujete podpořit loajalitu svých zákazníků věrnostním programem? Vyřešíme za vás technologické výzvy a připravíme platformu pro běh celého systému včetně řešení pro zpracování platebních transakcí.

  Tak jako jsme pomohli AEVI realizovat technologické řešení pro Mastercard Priceless Specials a Benefit Plus vyvinout novou generací jejich benefitního systému.

 • Informační systémy na míru

  Provedeme vás vývojem informačního systému dle vašich skutečných potřeb. Pomůžeme vám snížit administrativní zátěž a frustraci pracovníků i zákazníků spojenou s manuálním zadáváním dat plně automatizovaným řešením.

  Tak jako jsme pomohli společnosti eBay spravovat desítky tisíc marketingových kampaní či autobusové společnosti VegaTour řídit flotilu jejich autobusů.

VŽDY VOLÍME NEJVHODNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Zaměřujeme se na technologie, které dokonale ovládáme. Pro každý projekt volíme vždy to nejlepší řešení.

Více o našich technologiích

CO NÁS ODLIŠUJE OD KONKURENCE

 1. Bezkonkurenční odbornost

  Naše týmy jsou složené ze zkušených odborníků. Přesně víme, jaké role musí být obsazené, aby byla skladba týmu vyvážená.

 2. Zodpovědnost jde za námi

  Nejsme agentura. Lidé zapojení do vašich projektů nám nejsou lhostejní. Stojíme za nimi.

 3. Umíme zapojit vaše vývojáře

  Chcete spojit naše odborné znalosti s vaším interním týmem? Rádi se podělíme o znalosti a urychlíme váš projekt. Žádný vendor-lock in.

 4. Přísná kontrola kódu

  Každý řádek kódu, který napíšeme, prochází přísnou kontrolou a testováním. Naším cílem je dlouhá životnost a udržitelnost výsledných řešení.

 5. Transparentní řízení nákladů

  Žádná překvapení. Jste informováni o každém kroku. Vždy máte aktuální přehled o stavu projektu a vyčerpaných nákladech. Platíte jen za dobře odvedenou práci.

 6. Agilita není jen módní slovo

  Principy agility máme hluboko pod kůží. Pomohli jsme zavést agilní vývoj mnoha našim klientům.

“Nebudeme vám nutit náš produkt. Hledáme to nejlepší řešení přesně pro vás. Vaše existující systémy nás nezaskočí, dokážeme je bez problémů začlenit do nového řešení.”

Robert Růžička,
Sales Manager
MoroSystems

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.


  proč si nás hned oblíbíte

  „MoroSystems je pro nás cenným partnerem, chápajícím naše procesy a poskytujícím služby šité na míru našim potřebám. Kromě dodávky systému samotného dostáváme také plnou uživatelskou podporu a technologické konzultace.“

  Martin Dusek

  Martin Dusek/ Product Manager

  „Spolupráce s MoroSystems na projektu Moje AXA je pro mě vzor správného fungování businessu a IT. Spolupráce nejen že výborně fungovala, ale taky nás bavila. Jsem ráda, že jsme MoroSystems našli.“

  Světlana Chladilová

  Světlana Chladilová/ Project Manager