Aevi: Tisíce zpracovaných transakcí za minutu a odezva jen v řádu milisekund

Deset let pomáháme společnosti Aevi vyvíjet a pohánět srdce jejich platebního systému – Payment Gateway. Zjednodušeně zahrnuje vše, co se stane od přiložení platební karty k terminálu až po úspěšné zaplacení.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

2013 - doposud

Velikost týmu

10 - 20 lidí

Použité technologie

Java, Spring ecosystem, Amazon Web Services

 

Nové trhy a jejich specifické potřeby

Mezinárodní společnost Aevi hledala způsoby, jak vylepšit jejich stávající platební řešení pro nové segmenty a potřeby zákazníků. Cílem naší vzájemné spolupráce bylo vytvořit platformu, která bude rychle a bezchybně směrovat transakce z platebních terminálů k bankám, integrovat platby u samoobslužných benzínových stojanů a umožní zapojit věrnostní a tankovací karty. Jednou z potřeb na vývoj nového řešení byl i snadný rozvoj řešení pro další zákazníky, jako jsou hotely a restaurace. Vše s dodržením nejvyšších mezinárodních bezpečnostních standardů PCI-DSS.

Miliony zabezpečených transakcí denně

Vytvořili jsme platební systém nové generace, který je schopný zpracovat miliony transakcí denně s odezvou menší než 200 milisekund. Přitom jsme se potřebovali vypořádat s komplexností mezinárodního bankovního prostředí a jeho bezpečnostními standardy. Aevi se může spolehnout na nepřetržitou dostupnost a bezchybný chod systému v cloudovém prostředí. Na naše řešení se spoléhají přední petrolejářské firmy ve Francii, Německu, Beneluxu a USA.

Miroslav Pekárek / COO at Aevi

„MoroSystems se podílelo na třech generacích našeho stěžejního produktu – payment gateway. Při práci se vždy dokázali vypořádat s netriviálními výzvami nehledě na to, jestli se jednalo o práci s velkým množstvím transakcí v reálném čase, kyberbezpečností či vysokou dostupností. Umožnili nám využívat inovativní technologie a architektury systémů, díky kterým jsou naše systémy celkově stabilnější a podporovali nás v netriviálních jednáních s našimi zákazníky. Díky za to, jen tak dále.”

S čím vám pomůžeme

Chci nezávaznou konzultaci