Dáváme život digitálním produktům

Od nápadu až po uvedení na trh - vedeme každý váš krok.

potřebuji pomoc s projektem

Pokračovat

Proměňte svůj nápad ve skutečnost

Od jeho formování, přes ověření na trhu, návrh a architekturu řešení až po jeho implementaci a testování. Pomůžeme vám zhmotnit váš nápad v realitu.

 • PRODUCT DISCOVERY

  Nehledě na to, jestli se jedná o interní systém pro vaše zaměstnance nebo aplikaci, kterou budou používat miliony zákazníků po celém světě. Přístup je vždy stejný. Naším společným cílem bude poznat uživatele systému a jejich potřeby. Pak ověřit, že navržené řešení skutečně tyto potřeby adresuje, uživatelé jsou ochotní jej používat a zákazníci za něj platit.

 • VÝVOJ DIGITÁLNÍHO PRODUKTU

  Vytvoříme pro vás první verzi digitálního řešení, kterou uvedeme do života. To nám umožní sbírat zpětnou vazbu od uživatelů a zákazníků – důležitá vstupní data pro další rozvoj a inovace digitálního řešení. Vyvíjíme agilně. Společně s Vámi budeme pravidelně prioritizovat, co jaké části rozvoje budeme investovat náš čas a vaše peníze.

 • DLOUHODOBÝ ROZVOJ A PROVOZ VAŠEHO ŘEŠENÍ

  Vydáním první verze životní cyklus digitálních systémů nekončí. Ba naopak. Aby přinášel byznysové výsledky, je třeba jej rozvíjet dle neustále se měnících potřeb uživatelů. A nejen to. Váš systém dokážeme provozovat a zajistit, aby byl uživatelům k dispozici v době, kdy potřebují. V režimu 24/7 či jinak, dle vašich potřeb.

one stop destination

Na trhu existují firmy zabývající se designem produktů. Pak firmy, které umí vyvíjet dle zadání. My spojujeme tyto kompetence dohromady. Dodáváme digitální produkty od A do Z. Přitom máme ideální velikost. Jsme dostatečně flexibilní a přitom umíme dodat klíčové produkty a řešení náročným zákazníkům.

Mezinárodní projekty pro startupy i korporát

Máme zkušenosti z dodávek technologických projektů pro lokální hráče i nadnárodní značky. Umíme se pohybovat ve světě startupů tak v korporátním prostředí. Vybíráme proto správné postupy ve správném čase – od vytvoření první verze až po škálování produktu.

“Projektový tým byl velmi dobře postaven z hlediska kompetencí a zkušeností. Byly jsme přímo nadšené přístupem a nasazením celého týmu. Agilní řízení projektu je sice časově náročné i pro zákazníka, ale přináší velkou míru flexibility a rozhodně ho doporučujeme. Platforma byla vyvinuta včas a ve vysoké kvalitě. Byla to opravdu parádní jízda a celé nás to neskutečně bavilo.”

Kateřina Tkadlecová,
Spoluzakladatelka FLECTO

vždy volíme nejvhodnější technologie

Zaměřujeme se na technologie, které dokonale ovládáme. Pro každý projekt ale vždy volíme to nejlepší řešení.

Více o našich technologiích

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.


  Proč si nás hned oblíbíte

  „MoroSystems se podařilo v krátkém časovém horizontu převést naši aplikaci do jejich prostředí, což beru jako velký úspěch a smekám před nimi. Tým odvedl skutečně výbornou práci a je vidět, že MoroSystems byla dobrá volba. Osobně už se těším na další fázi spolupráce, kdy začneme společně vyvíjet nové funkcionality.“

  Filip Čermák/ COO

  „Díky NFT portálu, se daří k projektu Dobrých víl přitáhnout pozornost lidí z oblasti IT a nových technologií, kteří se běžně o charitativní akce nezajímají. Zároveň věřím, že projekt pomůže rozšířit povědomí o fenoménu NFT mezi ty, kteří o něm dosud neslyšeli. Těším se na další pokračování a moc si vážím spolehlivé spolupráce a osobního přístupu. Děkujeme, že skrz technologie můžeme čím dál víc pomáhat dětem s nelehkými osudy.“

  Angelika Nevěřilová/ Zakladatelka