Dodáváme technologické inovace bankám a fintechům

Pomáháme uspět bankám a FinTechům díky software, který vyvíjíme metodou “agile excellence”.

pojďme to probrat

Pokračovat

S čím se na nás můžete s důvěrou obrátit?

Specializujeme se na dodávky digitálních produktů, zákaznických a partnerských portálů, klientských zón či transakčních systémů. Modernizujeme zastaralé core a obchodní systémy. Vyvíjíme software na míru a poskytujeme team leasing. Naše řešení jsou mistrovská díla postavená na špičkových technologiích, která dodáváme v souladu s Prince2 Agile respektujíce regulatorní požadavky a požadavky na kyberbezpečnost.

proč právě my

 • Máme know how a mluvíme jazykem finančního kmene

  Ve finančnictví se pohybujeme více než 17 let. Máme zkušenosti s pojišťovnami, bankami, platebními institucemi, investičními poradci i makléři. Jsme hrdými členy České fintechové asociace a Česká Insuretech asociace.

 • Dodáváme od A do Z včetně integrací - Vy se nemusíte o nic starat

  Umíme zajistit projekt od začátku až do konce, včetně komunikace a řízení dodávky směrem k dalším stranám zapojených do vývoje řešení. A to ať již se jedná o zcela nové řešení nebo o modernizaci zastaralých systémů.

 • Máme výsledky a dobře se s námi spolupracuje

  Jsme pyšní na naši agilní dodávku softwaru kombinující to nejlepší z agility i tradičních metod projektového řízení. Dodávku, která reflektuje potřeby našich zákazníků na spolupráci, otevřenou komunikaci, rychlé změny priorit a sdílení know-how.

 • Vyvíjíme software s důrazem na kyberbezpečnost

  Při každém kroku vývoje uplatňujeme bezpečnostní postupy a principy Secure Software Development Lifecycle (SSDLC), abychom zajistili, že naše aplikace jsou odolné proti kybernetickým hrozbám. Díky tomu splňujeme standardy PCI DSS, NIS a do budoucna i NIS2.

 • NA PLATEBNÍ SYSTÉMY JSME ŠPIČKA V OBORU

  Pojďte se sami přesvědčit, jak zvládáme zprocesovat miliony transakcí. S bezkonkurenční stabilitou a bezpečností.

  Více informací zde.

“MoroSystems je plně připraveno dodávat řešení do fintechových institucí, protože splňuje vysoké bezpečnostní, procesní a technologické požadavky, které my v AEVI na své partnery klademe.”

Heike Fortströer,
Procurement Director
Aevi

POJĎME TO SPOLEČNĚ PROBRAT

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději
do druhého pracovního dne ozveme.

Chcete termín nezávazné schůzky co nejdříve?
Rezervujte si ji rovnou v našem kalendáři.

Neradi vyplňujete formuláře?
Jsme tady pro Vás i na +420 602 507 062 a sales@morosystems.cz.


  PROČ SI NÁS HNED OBLÍBÍTE

  „Pustili jsme se do převratné technologické změny, protože stávající core systém nás brzdil v byznysovém rozvoji. Projekt, do kterého jsme se v CYRRUSu pustili, je obrovský, a proto nebylo úplně jednoduché se změnou začít. Otevřenost, snaha a profesionalita, tři zásadní rozhodující parametry, které jsme u MoroSystems viděli, nás přesvědčili jít do toho právě s nimi.“

  Jiří Grummich/ Místopředseda představenstva

  „MoroSystems je pro nás strategický technologický partner, na které se můžeme spolehnout nejen v oblasti vývoje ale i konzultacích. Cením si jejich přístupu v oblasti spolupráce, komunikace stejně tak odbornosti v oblasti platebních řešení, kterou mají na velmi vysoké úrovni. Společně děláme vše pro naplnění potřeb a očekávání našich zákazníků.“

  Matthias Finke/ CFO