Aevi: Integrace platebních systémů a bank

Některé konektory nabíjí telefony, jiné vás dostanou na internet. Naše Host Connectory pro společnost Aevi ve virtuálním prostředí propojují platební transakce s bankami a acquirery.

Více o projektu

Přejít na

Délka projektu

2020 - doposud

Velikost týmu

5 - 6 lidí

Použité technologie

Kotlin, Java, Spring Boot, Amazon Web Services

 

Integrace s bankovními systémy

Společnost Aevi potřebovala do svého transakčního systému zapojovat stále více nových zákazníků. S nimi rostl i počet acquirerů a bank, do kterých platby proudily. Každá z nich má své unikátní protokoly a ve výsledku potřebují i svou vlastní jedinečnou aplikaci.

Urychlení vývoje o několik měsíců

Vytvořili jsme framework, který je základem všech našich aplikací. Zjednodušuje a zrychluje nám vývoj. Je kompatibilní s jakoukoliv bankou či acquirerem po celém světě. Povedlo se nám díky němu zkrátit dobu vývoje jednotlivých aplikací v řádu měsíců. A to při zachování vysokých nároků na bezpečnost dle mezinárodních standardů PCI DSS či PCI SSF.

Eddie Johnson / SVP Product at Aevi

„MoroSystems přišlo s několika způsoby optimalizace vývoje. Navrhlo a vytvořilo framework, kterému říkáme Host Connector Starter a který nám výrazně zlevnil a urychlil vytváření nových aplikací pro naše zákazníky. MoroSystems je náš klíčový technologický partner na kterého se můžeme spolehnout.”

S čím vám pomůžeme

Chci nezávaznou konzultaci