Vývoj software na míru

Se softwarem je to jako s oblečením. Můžete si vybrat z běžné konfekce, která vám nikdy dokonale nesedne nebo šít na míru, přesně podle vaší velikosti a potřeb. U nás vyvíjíme informační systémy na míru firmám, které nechtějí dělat kompromisy a jejichž potřeby již přerostly potřeby běžně dostupných systémů.

Na trhu existuje řada předpřipravených standardizovaných řešení. Nasazení takových systémů ale nemusí přinést požadovaný efekt, protože neodpovídají reálným potřebám firmy. Pro takové případy jsme tady my.

Pečlivě zanalyzujeme vaše požadavky a připravíme vám informační systém, jenž bude plně naplňovat vaše očekávání a přinese vám požadovaný efekt.

Poskytujeme ucelené služby

 • Odborné konzultace
 • Sběr a analýza požadavků
 • Architektura a návrh řešení
 • Projektové řízení
 • Vývoj software
 • Implementace a integrace řešení
 • Hosting a provoz dle servisní smlouvy
 • Školení a podpora

Naše kompetence

 • Webové
  portály

  Chytré webové stránky, které uživatelům zjednoduší přístup k údajům uloženým v různých informačních systémech.

 • Informační
  systémy

  Systémy pro dobré a efektivní řízení firmy, se kterými nikdy neztratíte kontrolu nad vaším podnikáním.

 • Mobilní
  aplikace

  Podnikové mobilní aplikace zvýší efektivitu práce vašich obchodních zástupců a servisních techniků.

 • Intranety a extranety

  Řešení postavené na špičkových technologiích jako jsou Liferay portál a Atlassian Confluence.

Jak pracujeme

Chcete nás oslovit s vaší zakázkou? Výborně! Přečtěte si jak budeme postupovat.

A jak u nás celý proces vývoje software funguje?

Vyjednávání

Na začátku spolupráce vždy dochází k vyjednávání o projektu, o smlouvě, o cenách a harmonogramech. Naším cílem není krátkodobý zisk. Se zákazníky navazujeme dlouhodobou oboustranně výhodnou spolupráci založenou na důvěře a spokojenosti s našimi řešeními. Zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc, pokud je to v našich silách a možnostech. Na základě výsledků vyjednávání podepíšeme smlouvu a pustíme se do práce.

Realizace

Při sběru požadavků na systém, jejich analýze a návrhu systému se opíráme o metodiku RUP a vývoj řídíme pomocí iterativní metodiky kombinované s metodikou SCRUM. Pragmaticky přizpůsobujeme proces vývoje software charakteru projektu a způsobu spolupráce se zákazníkem. Naším cílem je dodat takový systém, který zákazník očekává, v perfektní kvalitě a předem dohodnutém termínu.

Provoz a rozvoj aplikací

Nasazením hotového řešení do produkčního prostředí naše práce nekončí. Proto, aby byl projekt úspěšný, musí se dostavit jeho přínosy. Nestačí pouze to, že je systém správně naprogramovaný a nasazený, ale současně musí být zajištěna jeho dostupnost v době, kdy jej uživatelé používají, musí být postaráno o jeho správu a rozvoj a o aktuálnost dat, se kterými systém pracuje. Spravujeme systémy našich zákazníků a podílíme se na jejich rozvoji. Zákazníkům garantujeme kvalitu poskytovaných služeb a ručíme za její dodržování.

Technologie

V MoroSystems se zabýváme vývojem na zakázku od samého počátku svojí existence. Již na začátku jsme vsadili na platformu Java EE a doporučujeme ji všem našim zákazníkům jako platformu vhodnou pro vývoj softwaru s dlouhou životností a specifickými vlastnostmi, mezi které můžeme zařadit aplikace s vysokým výkonem, vysokou úrovní zabezpečení dat, aplikace integrované na další firemní software, aplikace pracující s velkým množstvím dat, atd.

Má-li být software úspěšný, musí se s ním uživatelům dobře pracovat. Komunikačním rozhraním mezi uživatelem a systémem je uživatelské rozhraní, které musí být přehledné, rychlé a intuitivní. Uživatelská rozhraní stavíme na nejmodernějších technologiích, které fungují na standardním počítači i mobilních zařízeních.

Při výběru technologií pro realizaci našich projektů se nedržíme ideologických dogmat a slepě netrváme na využití platformy Java EE v případech, ve kterých to není pro zákazníka a projekt nejvhodnější řešení. Vždy jsme schopni a ochotni zákazníkovi doporučit to správné řešení.

Nikdy nezačínáme na zelené louce. Máme připravené komponenty, které snižují rozsah a pracnost projektu a jsou ihned k použití. V MoroSystems věříme, že není nutné opakovaně vynalézat kolo. Proto jsme si předpřipravili komponenty a nástroje, které řeší funkcionalitu, která se v projektech opakuje, čímž dokážeme snížit jejich rozsah a pracnost.

Máme připravenou startovací aplikaci s předpřipravenou správou uživatelů, dashboardy, systémovými funkcemi jako je podpora mailování, logování, auditu, tisku do PDF či lokalizace do dalších jazyků. V kombinaci s připravenými komponentami a nástroji, které nám poskytuje platforma Java, jako je Liferay portál či komponentový framework Vaadin, dokážeme tvořit rychle a efektivně a zákazníkům dodávat řešení v blízkých termínech.

 • Pracujeme na sobě. Nic nás nezastaví.
 • Držíme slovo. Vždy a za každou cenu.
 • Hrajeme jako tým. Jeden za všechny a všichni za jednoho.
 • Změny jsou příležitosti, nikoliv překážky.
 • Důvěra a loajalita je základ pevného vztahu.
 • Vytváříme prostředí založené na lidech.

Přihlašte se k odběru novinek

A neunikne vám žádná novinka ze světa MoroSystems